Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 25 18:31 | London, Jun 25 16:31 | New York, Jun 25 12:31
Shanghai, Jun 26 00:31 | Tokyo, Jun 26 01:31 | Sydney, Jun 26 03:31

"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень

"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень
24 травня 2011 в 09:00 - Роман Зайцев


"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень

Держпідприємство "Укрспирт" планує взятии кредит на 800 мільйонів гривень.Як йдеться в повідомленні ДП, даний кредит буде залучено за процедурою закупівлі в одного учасника.

Кінцевий термін надання пропозицій - 17 червня.

Нагадаємо, Державна контрольно-ревізійна служба виявила порушень в діяльності держконцерну "Укрспирт" на суму майже 1,2 мільярда гривень.

Раніше президент Віктор Янукович виступив проти відчуження підприємства "Укрспирт" із державної власності.

В липні 2010 року уряд вирішив ліквідувати держконцерн спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" і створити на його базі однойменне державне підприємство.

Концерн "Укрспирт" був створений урядом у червні 1996 року постановою "Про вдосконалення управління підприємствами спиртової та лікеро-горілчаної промисловості".

До нього увійшли вісім обласних державних об‘єднань спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, 85 державних підприємств і 23 асоційованих члена різних форм власності.

"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень


Новини Статті Аналітика
"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МВФ схвалив виділення Португалії кредиту у розмірі 26 млрд євро МВФ схвалив виділення Португалії кредиту у розмірі 26 млрд євро Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄБРР надав українській газовидобувній компанії ЄБРР надав українській газовидобувній компанії "Куб-Газ" кредит на 40 млн доларів Інноваційний підхід до формування страхових продуктів Інноваційний підхід до формування страхових продуктів I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті