Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 25 09:52 | London, Nov 25 07:52 | New York, Nov 25 03:52
Shanghai, Nov 25 15:52 | Tokyo, Nov 25 16:52 | Sydney, Nov 25 18:52

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.
2 березня 2011 в 14:08 - Христина


Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.

Yahoo Inc веде переговори про відхід з японського ринку шляхом продажу частки в спільному підприємстві за суму, яка може досягти $8 мільярдів, повідомили джерела.

Структура угоди може також включати обмін активами без продажу. Таким чином, компанія хоче залучити кошти для конкуренції з Google і Facebook.

Yahoo може продати або іншим способом позбутися від 35 відсотків у фірмі Yahoo Japan. Партнером в угоді може бути японський Softbank Corp, який вже контролює 42 відсотки підприємства.

Угода може бути укладена в найближчі тижні, повідомили джерела.

Softbank в заяві повідомив, що не веде переговори з Yahoo і не має наміру купувати її пакет в японському СП.

У разі успіху Yahoo, швидше за все, зверне увагу на Китай, де вона володіє приблизно 40 відсотками одного з лідерів місцевого інтернет-ринку компанії Alibaba Group.

Відносини між Yahoo, Softbank і Alibaba погіршилися в останні роки - засновник Джек Ме закликав викупити в американської компанії акції своєї фірми, а засновник і основний акціонер Softbank Масаесі Сон критикував Yahoo за недостатню інноваційність та неадекватну поведінку на міжнародних ринках.

Softbank також володіє часткою в Alibaba.

Виконавчий директор Yahoo Кароль Бартц, який прагне відродити колись потужну інтернет-компанію, помітно програє в останні роки таким гігантам як Google і Facebook.
 

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.


Новини Статті Аналітика
В Google Maps з’явилися перші підводні панорами В Google Maps з’явилися перші підводні панорами 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У них є гроші на війни, але вони не можуть нагодувати бідних.

Тупак Амару Шакур
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті