Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 00:12 | London, Mar 18 22:12 | New York, Mar 18 18:12
Shanghai, Mar 19 06:12 | Tokyo, Mar 19 07:12 | Sydney, Mar 19 09:12

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.
2 березня 2011 в 14:08 - Христина


Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.

Yahoo Inc веде переговори про відхід з японського ринку шляхом продажу частки в спільному підприємстві за суму, яка може досягти $8 мільярдів, повідомили джерела.Структура угоди може також включати обмін активами без продажу. Таким чином, компанія хоче залучити кошти для конкуренції з Google і Facebook.

Yahoo може продати або іншим способом позбутися від 35 відсотків у фірмі Yahoo Japan. Партнером в угоді може бути японський Softbank Corp, який вже контролює 42 відсотки підприємства.

Угода може бути укладена в найближчі тижні, повідомили джерела.

Softbank в заяві повідомив, що не веде переговори з Yahoo і не має наміру купувати її пакет в японському СП.

У разі успіху Yahoo, швидше за все, зверне увагу на Китай, де вона володіє приблизно 40 відсотками одного з лідерів місцевого інтернет-ринку компанії Alibaba Group.

Відносини між Yahoo, Softbank і Alibaba погіршилися в останні роки - засновник Джек Ме закликав викупити в американської компанії акції своєї фірми, а засновник і основний акціонер Softbank Масаесі Сон критикував Yahoo за недостатню інноваційність та неадекватну поведінку на міжнародних ринках.

Softbank також володіє часткою в Alibaba.

Виконавчий директор Yahoo Кароль Бартц, який прагне відродити колись потужну інтернет-компанію, помітно програє в останні роки таким гігантам як Google і Facebook.
 

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.


Новини Статті Аналітика
В Google Maps з’явилися перші підводні панорами В Google Maps з’явилися перші підводні панорами 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті