Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 17 18:37 | London, Jun 17 16:37 | New York, Jun 17 12:37
Shanghai, Jun 18 00:37 | Tokyo, Jun 18 01:37 | Sydney, Jun 18 03:37

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.
2 березня 2011 в 14:08 - Христина


Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.

Yahoo Inc веде переговори про відхід з японського ринку шляхом продажу частки в спільному підприємстві за суму, яка може досягти $8 мільярдів, повідомили джерела.Структура угоди може також включати обмін активами без продажу. Таким чином, компанія хоче залучити кошти для конкуренції з Google і Facebook.

Yahoo може продати або іншим способом позбутися від 35 відсотків у фірмі Yahoo Japan. Партнером в угоді може бути японський Softbank Corp, який вже контролює 42 відсотки підприємства.

Угода може бути укладена в найближчі тижні, повідомили джерела.

Softbank в заяві повідомив, що не веде переговори з Yahoo і не має наміру купувати її пакет в японському СП.

У разі успіху Yahoo, швидше за все, зверне увагу на Китай, де вона володіє приблизно 40 відсотками одного з лідерів місцевого інтернет-ринку компанії Alibaba Group.

Відносини між Yahoo, Softbank і Alibaba погіршилися в останні роки - засновник Джек Ме закликав викупити в американської компанії акції своєї фірми, а засновник і основний акціонер Softbank Масаесі Сон критикував Yahoo за недостатню інноваційність та неадекватну поведінку на міжнародних ринках.

Softbank також володіє часткою в Alibaba.

Виконавчий директор Yahoo Кароль Бартц, який прагне відродити колись потужну інтернет-компанію, помітно програє в останні роки таким гігантам як Google і Facebook.
 

Yahoo хоче продати свою частку на японському ринку за $8 млрд.


Новини Статті Аналітика
В Google Maps з’явилися перші підводні панорами В Google Maps з’явилися перші підводні панорами 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Я бачу сни не тільки вночі, але і всі дні безперервно - таким чином я втілюю в життя всі свої мрії.

Стівен Спілберг
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті