Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 19:32 | London, Jul 16 17:32 | New York, Jul 16 13:32
Shanghai, Jul 17 01:32 | Tokyo, Jul 17 02:32 | Sydney, Jul 17 04:32

Xstrata планує придбати виробника залізної руди Sphere Minerals9 листопада 2010 в 16:11 - Христина


Xstrata планує придбати виробника залізної руди Sphere Minerals

Гірничодобувна компанія Xstrata Plс, що намагається придбати австралійського виробника залізної руди Sphere Minerals, планує і подальші придбання в цій сфері, повідомив директор Xstrata по вугіллю і залізній руді Пітер Фрайберг.  На відміну від цинку, міді та нікелю, у Xstrata поки мало активів у виробництві залізної руди, тому цій галузі віддається пріоритет у стратегії придбань компанії, сказав Фрайберг у телефонному інтерв‘ю Reuters.

"У нас великий досвід як у будівництві рудників, так і в придбаннях. Ми будемо використовувати обидва ці способи для розширення залізорудного бізнесу", - сказав Фрайберг.

Минулого тижня Xstrata підвищила суму пропозиції за Sphere Minerals до $522 мільйонів, або 3 австралійських долари за акцію, з умовою, що 50 відсотків акціонерів Sphere приймуть цю пропозицію до п‘ятниці. За словами Фрайберга, поки пропозиція взяли 30 відсотків акціонерів.

Найбільший акціонер Sphere, сінгапурська Sin-Tang Development Pte Ltd, сподівається зірвати угоду, пропонуючи повністю викупити додаткову емісію акцій на 111 мільйонів австралійських доларів по 3,25 долара за акцію і організувати кредит для Sphere на 350 мільйонів австралійських доларів. Акції Sphere у вівторок торгувалися по 2,95 долара.

Sphere належить 50 відсотків залізорудного проекту Guelb el Aouj в Мавританії, де за попередніми розрахунками можна виробляти 7 мільйонів тонн руди на рік з можливістю підвищення видобутку до 30 мільйонів тонн.

Xstrata готова заплатити $106 мільйонів за попереднє дослідження залізорудного родовища Zanaga в Республіці Конго. У компанії є опціон на придбання 50 відсотків плюс однієї акції в проекті після завершення дослідження на початку майбутнього року.
 

Xstrata планує придбати виробника залізної руди Sphere Minerals


Новини Статті Аналітика
Ferrexpo переходить на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину Ferrexpo переходить на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Акціонери Nemiroff домовляються про викуп акцій Акціонери Nemiroff домовляються про викуп акцій Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
СКМ об’єднує об’єднує свої портові активи в єдиному холдингу СКМ об’єднує об’єднує свої портові активи в єдиному холдингу "Портінвест" Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті