Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 17 08:19 | London, Dec 17 06:19 | New York, Dec 17 02:19
Shanghai, Dec 17 14:19 | Tokyo, Dec 17 15:19 | Sydney, Dec 17 17:19

Vodafone вирішила продати свою частку в японському SoftBank на фоні зростання виручки

Vodafone вирішила продати свою частку в японському SoftBank на фоні зростання виручки
За матеріалами: Reuters
Рейтинг: 0
Голосів: 0
9 листопада 2010 в 16:28 - Христина


Vodafone вирішила продати свою частку в японському SoftBank на фоні зростання виручки

Vodafone поліпшила прогноз прибутку на фінансовий рік, а також повідомила про рішення продати свою частку в японському SoftBank на фоні зростання виручки у першому півріччі.  

Органічні продажі Vodafone, найбільшого в світі оператора мобільного зв‘язку за обсягом виручки, виросли в першій половині 2010/11 фінансового року на 1,8 відсотка в річному вирахуванні до 22,6 мільярда фунтів стерлінгів.

Аналітики, опитані Reuters, прогнозували виручку в розмірі 22,3 мільярда фунтів.

Компанія пояснила позитивний підсумок хорошими показниками в усіх регіонах, включаючи США, де Vodafone має спільний з Verizon підрозділ Verizon Wireless.

Vodafone підняла цільовий прогноз операційного прибутку за поточний фінансовий рік до кінця березня до 11,8-12,2 мільярда фунтів з 11,2-12 мільярдів фунтів, що очікувалися раніше.

Британська компанія, нещодавно продала свою частку в China Mobile за $6,5 мільярда, повідомила про бажання продати частку в японській корпорації SoftBank за 3,1 мільярда фунтів.
 

Vodafone вирішила продати свою частку в японському SoftBank на фоні зростання виручки


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Виручка Thomson Reuters у І кварталі виросла на 5% Виручка Thomson Reuters у І кварталі виросла на 5% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Квартальний чистий прибуток PepsiCo знизився через зростання витрат Квартальний чистий прибуток PepsiCo знизився через зростання витрат Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Квартальний чистий прибуток Ford склав $2,55 млрд. Квартальний чистий прибуток Ford склав $2,55 млрд. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Чистий прибуток Coca-Cola збільшився на 18% і склав $1,9 млрд. Чистий прибуток Coca-Cola збільшився на 18% і склав $1,9 млрд. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті