Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:38 | London, Apr 25 05:38 | New York, Apr 25 01:38
Shanghai, Apr 25 13:38 | Tokyo, Apr 25 14:38 | Sydney, Apr 25 16:38

Vanco Prykerchenska каже, що втратила через Україну $100 мільйонів

Vanco Prykerchenska каже, що втратила через Україну $100 мільйонів
16 грудня 2010 в 17:16 - Роман Зайцев


Vanco Prykerchenska каже, що втратила через Україну $100 мільйонів

Компанія Vanco Prykerchenska Ltd оцінює свої збитки від одностороннього розірвання Україною угоди про розділ продукції у Прикерченскій ділянці шельфу Чорного моря більш ніж у 100 млн. доларів.Про це повідомляє агентство "Українські новини" із посиланням на тендерну документацію Міністерства юстиції.

"Відповідно до запиту про арбітраж, компанія Vanco Prykerchenska Ltd попередньо оцінила свої збитки у зв'язку з одностороннім розірванням угоди в суму понад 100 млн. доларів", - сказано в документі.

Україну в арбітражному розгляді з Vanco представляє британська юридична фірма Freshfields Bruckhaus Deringer LLP.

Як сказано в документації, ця компанія для юридичного супроводу справи в 2010 році запросила суму витрат у розмірі 2 933 760,5 доларів.

Кошторисом витрат за відповідною бюджетною програмою на 2010 рік, затвердженою 8 червня Мін'юстом, на юридичний супровід справи виділено кошти в розмірі 5,325 млн. гривень.

29 червня 2010 року Мін'юстом укладено з Freshfields Bruckhaus Deringer договір про надання юридичних послуг на загальну суму 0,652 млн. доларів.

Відповідно до умов договору, у разі зміни обставин, пов'язаних із розвитком подій у справі, що обумовлюють необхідність збільшення загальної вартості договору, виконавець виставляє рахунок на залишок коштів за договором і звертається до Мін'юсту із проханням збільшити вартість угоди.

Станом на вересень 2010 року кошти, передбачені договором про надання юридичних послуг, вичерпано.

У зв'язку із цим міністерство вирішило провести тендер (із процедурою закупівлі в одного учасника) і укласти ще один договір з Freshfields Bruckhaus Deringer на суму 1,855 млн. гривень.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів і Vanco Prykerchenska домовилися про продовження припинення арбітражного процесу в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма до квітня 2011 року з метою підписання мирової угоди.

За словами міністра екології і природних ресурсів Миколи Злочевського, Україна намагається уникнути компенсацій будь-яких збитків у мировій угоді.

УРП між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) було підписане 19 жовтня 2007 року.

Vanco International передала усі права й зобов'язання за УРП Vanco Prykerchenska.

Це стало основною причиною розірвання з боку Кабміну угоди й початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100% дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Prykerchenska каже, що втратила через Україну $100 мільйонів


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті