Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 16:17 | London, Apr 23 14:17 | New York, Apr 23 10:17
Shanghai, Apr 23 22:17 | Tokyo, Apr 23 23:17 | Sydney, Apr 24 01:17

В "Укртелекомі" почали скорочувати персонал

В "Укртелекомі" почали скорочувати персонал
19 квітня 2011 в 15:20 - Роман Зайцев


В "Укртелекомі" почали скорочувати персонал

Майбутній власник "Укртелекому" австрійський концерн EPIC почав масові скорочення співробітників в телекомунікаційній компанії країни.Зокрема, з семи відділів Центру управління телекомунікаційними мережами оператора (77 співробітників) скорочують чотири (32 співробітники), стверджують співробітники центру в листі, який вони направили главам Фонду держмайна Олександру Рябченко та Федерації профспілок України Василю Харі, омбудсмену Ніні Карпачовій та голові "Укртелекому "Георгія Дзекона. Про це йдеться в листі, яким володіє видання "Комерсант Україна".

"Працівникам пропонують звільнитися за згодою сторін або написати заяву про переведення на 8-годинний робочий тиждень зі скороченням окладу з 1 червня", - пишуть співробітники "Укртелекому".

Подібна реорганізація проводиться і в регіонах. Так, у понеділок депутат Дніпропетровської облради Катерина Відякіна заявила, що за останні кілька місяців чисельність місцевої філії оператора скоротилася майже в 2 рази. Про те, що працівникам оператори пропонують підписати заяви про звільнення "за згодою сторін", вони говорять і на юридичних форумах, де просять юридичну консультацію з даного питання.

У прес-службі оператора, а також голова правління компанії Г.Дзекон на запит не відповіли. Не стала коментувати цю тему і директор департаменту маркетингу "Укртелекому" Світлана Каткова. У її департаменті, за словами джерел видання в апараті, також пройшли значні скорочення. А голова об‘єднаного профкому підприємства Людмила Топіхіна заявила, що скорочень в компанії немає. "Є реорганізація, люди йдуть за угодою сторін, - заявила вона .- Їм усім виплачується компенсація".

Співробітники "Укртелекому" у своєму листі зазначають, що за чинним колективним договором оператора при звільненні за згодою сторін працівники зі стажем до 10 років отримують в якості компенсації 3 посадових оклади, зі стажем від 10 до 20 років - 4, зі стажем більше 25 років - 6. Ця угода діє до моменту передачі прав власності на держпакет акцій підприємства новому власнику - австрійському концерну EPIC. 11 березня концерн підписав договір про покупку компанії з Фондом держмайна, але права на акції компанія отримає тільки в травні після перерахування всієї суми покупки.

Але з моменту підписання договору розміри компенсації значно вище, йдеться в умовах приватизації. Співробітники зі стажем до 5 років повинні отримати не менше 6 місячних посадових окладів, річний оклад - пропрацювали від 5 до 10 років, дворічний - зі стажем роботи від 10 до 20 років і трирічний - працюючі більше 20 років. "У першу чергу зараз скорочують старожилів", - говорить один з авторів листа Володимир Дичко, який пропрацював в "Укртелекомі" 15 років.

У результаті новий власник компанії значно економить на скорочення, говорить аналітик інвестиційної групи "ТАСК" В‘ячеслав Іванишин. Річний фонд оплати праці "Укртелекому" складає понад 2,3 млрд грн. А середньорічна кількість співробітників "Укртелекому" в 2010 році склало 75,7 тис. чоловік. Раніше галузеві аналітики відзначали, що для рентабельної роботи компанії їй необхідно скоротити від 20% до 40% персоналу. Тобто, якщо "Укртелеком" скоротить хоча б 20% співробітників з середнім стажем роботи в компанії від 5 до 10 років, після отримання прав на компанію їм потрібно буде виплатити близько 460 млн грн. А зараз - в 4 рази менше.

В "Укртелекомі" почали скорочувати персонал


Новини Статті Аналітика
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Покупку Покупку "Укртелекому" профінансував кіпрський банк У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті