Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 16:48 | London, Jul 17 14:48 | New York, Jul 17 10:48
Shanghai, Jul 17 22:48 | Tokyo, Jul 17 23:48 | Sydney, Jul 18 01:48

Уряд затвердив фінансовий план "Нафтогазу" з дефіцитом 8,5 млрд. гривень

Уряд затвердив фінансовий план "Нафтогазу" з дефіцитом 8,5 млрд. гривень
12 березня 2011 в 12:17 - Роман Зайцев


Уряд затвердив фінансовий план "Нафтогазу" з дефіцитом 8,5 млрд. гривень

Прем'єр Микола Азаров заявив, що уряд затвердив фінансовий план "Нафтогазу" з дефіцитом 8,5 млрд. гривень на 2011 рік. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер"."Якщо дефіцит фінансових ресурсів "Нафтогазу" у 2010 році становив 60 млрд. гривень, то в 2011 році фінансовий план становить дефіцит 8,5 млрд. гривень", - сказав Азаров.

Окрім того, прем‘єр-міністр впевнений, що уряду вдасться затвердити бездефіцитний фінплан "Нафтогазу" на 2012.

Як повідомлялося, в меморандумі української влади Міжнародному валютному фонду йшлося, що Кабмін обіцяв в 2011 році скоротити дефіцит НАК "Нафтогаз України" приблизно втричі - до 5 млрд. гривень у порівнянні з 2010 роком.

Як зазначено в документі, дефіцит "Нафтогазу" в 2010 році склав близько 15 млрд. гривень.

В липні 2010 року Азаров заявляв, що "Нафтогаз" до кінця 2010 року скоротить дефіцит власного бюджету до 10 млрд. гривень, а з 2011 року може вийти на беззбиткову роботу.

Нагадаємо, Ощадбанк має намір реструктуризувати більшу частину заборгованості НАК "Нафтогаз України" за кредитами банку в облігації газової монополії.

Ощадбанк уточнює, що на кінець вересня 2010 року заборгованість "Нафтогазу" і його дочірньої компанії "Укртранснафта" банку становила 21,38 млрд. гривень - 47% усього кредитного портфеля, в порівнянні з 29,09 млрд. гривень на кінець 2009 року - 58%.

15 грудня 2010 року Кабінет міністрів прийняв постанову про випуск "Нафтогазом" облігацій на 20,416 млрд. гривень для рефінансування заборгованості перед Ощадбанком і доручив Мінпаливенерго забезпечити здійснення відкритого розміщення облігацій.

Передбачалося, що емісія облігацій буде зареєстрована ще в січні 2011 року, однак, поки інформація про це відсутня.

Ощадбанк і Укрексімбанк стали активно кредитувати "Нафтогаз України" у грудні 2008 року, коли різко загострилася ситуація із розрахунками за російський газ.

Уряд затвердив фінансовий план "Нафтогазу" з дефіцитом 8,5 млрд. гривень


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті