Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 03:16 | London, Feb 20 01:16 | New York, Feb 19 21:16
Shanghai, Feb 20 09:16 | Tokyo, Feb 20 10:16 | Sydney, Feb 20 12:16

ThyssenKrupp припинив співпрацю з Іраном

ThyssenKrupp припинив співпрацю з Іраном
24 вересня 2010 в 15:18 - Уляна Роїк


ThyssenKrupp припинив співпрацю з Іраном

Найбільший німецький сталеливарний концерн ThyssenKrupp заявив про те, що повністю припиняє співпрацю з Іраном, повідомляє Reuters.  

Тим самим, за словами голови правління концерну Еккехард Шульц (Ekkehard Schulz), ThyssenKrupp підтримає міжнародні санкції відносно Тегерана, введені США та ЄС у відповідь на розвиток іранської атомної програми.

Концерн не буде укладати жодних нових угод з клієнтами з Ірану. Крім того, вже існуючі проекти з іранськими партнерами, за словами Шульца, будуть згорнуті як можна швидше.

Як відзначає Reuters, на Іран припадає менше 0,5 % від загального обороту ThyssenKrupp, який станом на 2008/2009 фінансовий рік склав 40,6 млрд. євро. Участь концерну в іранських проектах в основному полягає у наданні інженерних послуг для цементних заводів.

Раніше про згортання своєї діяльності в Ірані заявив ряд інших німецьких концернів. У квітні цього року Daimler оголосив про те, що зводить свою присутність в Ірані до мінімуму. У січні представники Siemens заявили, що не будуть приймати нових замовлень з Ірану.
 

ThyssenKrupp припинив співпрацю з Іраном


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
ВВП Німеччини в I кварталі 2011 р. виріс на 1,5% ВВП Німеччини в I кварталі 2011 р. виріс на 1,5% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Економіка Німеччини зменшить темпи росту Економіка Німеччини зменшить темпи росту Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті