Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 24 23:56 | London, Nov 24 21:56 | New York, Nov 24 17:56
Shanghai, Nov 25 05:56 | Tokyo, Nov 25 06:56 | Sydney, Nov 25 08:56

Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів29 листопада 2010 в 16:35 - Христина


Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів

Індійська металургійна компанія Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів.

Таким чином концерн зможе збільшити свої виробничі потужності, щоб відповісти на зростаючий попит на сталь і залізну руду в Азії. Tata Steel, зокрема, має намір збільшити додатковий капітал до 1,6 млрд. доларів.

Ці кошти холдинг направить на погашення існуючих боргів. Також частина грошей піде на інвестиції в європейський бізнес і нові придбання.

Раніше повідомлялося, що індійська сталеливарна компанія Tata Steel в II кварталі цього фінансового року отримала чистий прибуток у розмірі 19,79 млрд. рупій (442 млн. доларів). Отриманий фінансовий результат виявився вищим за прогнози ринкових аналітиків, які припускали, що прибуток Tata Steel складе 15,3 млрд. рупій.

У свою чергу, дохід концерну в заданий період досяг 280,91 млрд. рупій проти 252,76 млрд. рупій роком раніше.

Нагадаємо, що Tata Steel збільшила виробництво термічно необробленої сталі на 5%, до 1,73 млн. тонн, в II кварталі фінансового року, який закінчився 30 вересня.

Tata Steel - сталеливарна компанія з річним обсягом виробництва близько 4,3 млн. тонн прокату, є частиною індійського конгломерату Tata Group, який, у свою чергу, об‘єднує понад 90 компаній, розташованих у різних країнах світу.

 

Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Ferrexpo переходить на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину Ferrexpo переходить на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У них є гроші на війни, але вони не можуть нагодувати бідних.

Тупак Амару Шакур
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті