Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 22:11 | London, Jul 21 20:11 | New York, Jul 21 16:11
Shanghai, Jul 22 04:11 | Tokyo, Jul 22 05:11 | Sydney, Jul 22 07:11

Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів29 листопада 2010 в 16:35 - Христина


Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів

Індійська металургійна компанія Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів.Таким чином концерн зможе збільшити свої виробничі потужності, щоб відповісти на зростаючий попит на сталь і залізну руду в Азії. Tata Steel, зокрема, має намір збільшити додатковий капітал до 1,6 млрд. доларів.

Ці кошти холдинг направить на погашення існуючих боргів. Також частина грошей піде на інвестиції в європейський бізнес і нові придбання.

Раніше повідомлялося, що індійська сталеливарна компанія Tata Steel в II кварталі цього фінансового року отримала чистий прибуток у розмірі 19,79 млрд. рупій (442 млн. доларів). Отриманий фінансовий результат виявився вищим за прогнози ринкових аналітиків, які припускали, що прибуток Tata Steel складе 15,3 млрд. рупій.

У свою чергу, дохід концерну в заданий період досяг 280,91 млрд. рупій проти 252,76 млрд. рупій роком раніше.

Нагадаємо, що Tata Steel збільшила виробництво термічно необробленої сталі на 5%, до 1,73 млн. тонн, в II кварталі фінансового року, який закінчився 30 вересня.

Tata Steel - сталеливарна компанія з річним обсягом виробництва близько 4,3 млн. тонн прокату, є частиною індійського конгломерату Tata Group, який, у свою чергу, об‘єднує понад 90 компаній, розташованих у різних країнах світу.

 

Tata Steel зацікавлена у придбанні нових активів


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Ferrexpo переходить на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину Ferrexpo переходить на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті