Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 03:10 | London, Jul 19 01:10 | New York, Jul 18 21:10
Shanghai, Jul 19 09:10 | Tokyo, Jul 19 10:10 | Sydney, Jul 19 12:10

Спір "Укртелекому" і "Голден Телекому" завершився укладенням договору

Спір "Укртелекому" і "Голден Телекому" завершився укладенням договору
9 листопада 2010 в 16:00 - Роман Зайцев


Спір "Укртелекому" і "Голден Телекому" завершився укладенням договору

Довготривалий спір "Укртелекому" з "Голден Телекомом" щодо умов взаємоз‘єднання завершилася укладенням договору.  Згідно з умовами договору встановлений перелік послуг, які сторони надають один одному, визначені умови взаєморозрахунків, встановлені конкретні терміни виконання зобов`язань минулих періодів, застосований компромісний варіант ставок взаєморозрахунків, які відповідають діючим рішенням НКРЗ.

Зокрема, для власних абонентів "Голден Телекому" передбачений транзит трафіку на мережі інших операторів через мережу "Укртелекому", повідомляє УНІАН.

Укладення договору також дає можливість сторонам створити взаємоз‘єднання у нових точках на користь обох компаній і споживачів.

При цьому в "Укртелекомі" висловили сподівання, що "Голден Телеком" "вчасно і в повному обсязі виконає свої зобов`язання за договором, і не змушуватиме нас знову застосовувати оперативні санкції, зокрема у вигляді обмежень в обслуговуванні".

Разом з тим, як зазначили у компанії, у разі потреби, «ми готові негайно застосовувати всі передбачені чинним законодавством дії для захисту інтересів "Укртелекому".

При цьому в компанії повідомили, що весь час до укладення договору "Укртелеком" діяв "виключно у рамках чинного законодавства", обмежуючи доступ "Голден Телекому" на свою мережу.

За даними "Голден Телекому", в рамках домовленостей "Укртелеком" відновлює транзит міжнародного трафіку "Голден Телекому" в повному обсязі, маршрутизацію трафіку абонентів "Голден Телекому" на місцевих мережах у 21 місті України, а також транзит трафіку на міжміських мережах.

Одночасно ВАТ "Укртелеком" підписало договір на взаємоз‘єднання з мережею "Голден Телекомом" на 2010 рік, яким передбачені взаєморозрахунки на прийнятних для обох компаній умовах.

ТОВ "Голден Телеком" і ЗАТ "Українські радіосистеми" входять до міжнародної групи VimpelCom Ltd. Компанії надають послуги мобільного і фіксованого зв`язку, передачі даних, доступу до Інтернету з використанням різних технологій, зокрема оптично-волоконних.

"Укртелеком" - монополіст на ринку зв`язку, число абонентів місцевого телефонного зв`язку становить 10,2 млн. осіб. Компанія також надає послуги доступу до Інтернету, мобільного зв`язку (під ТМ Utel).

Спір "Укртелекому" і "Голден Телекому" завершився укладенням договору


Новини Статті Аналітика
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Покупку Покупку "Укртелекому" профінансував кіпрський банк Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
ЄБРР не сподобалося як продали ЄБРР не сподобалося як продали "Укртелеком" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Фонд держмайна підписав Акт прийому-передачі Фонд держмайна підписав Акт прийому-передачі "Укртелекому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Покупець Покупець "Укртелекому" перерахував усю суму Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті