Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 17:34 | London, Apr 23 15:34 | New York, Apr 23 11:34
Shanghai, Apr 23 23:34 | Tokyo, Apr 24 00:34 | Sydney, Apr 24 02:34

Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.

Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.
26 квітня 2011 в 11:00 - Роман Зайцев


Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.

Статутний капітал спільного підприємства (СП) південнокорейської Samsung Electronics і японської Sony Corp. - S-LCD (займається виробництвом рідкокристалічних дисплеїв) буде скорочений на 600 млрд вон (555 млн доларів), повідомили сьогодні представники компанії S-LCD.Статутний капітал СП буде зменшений шляхом повернення частини вкладених коштів засновникам (тобто Sony і Samsung) з анулюванням частини акцій. Частки компаній в СП не зміняться, передає Reuters з посиланням на повідомлення S-LCD, в якому також зазначено, що даний крок дозволить компанії поліпшити структуру капіталу.

Виробник РК-моніторів S-LCD зіштовхнувся зі зниженням попиту на продукцію, при цьому окремі аналітики прогнозують, що тенденція зниження попиту буде спостерігатися і надалі. Експерти говорять про те, що ринок РК-дисплеїв об‘ємом 100 млрд доларів вже досяг свого піку в 2010 р. і піде на спад у поточному році. При цьому ринок буде стискатися на 3-4% щорічно, тому що споживачі розвинених країн вже встигли замінити старі монітори на електронно-променевих трубках на нові рідкокристалічні моделі.

Тим часом засновники S-LCD зайняті вирішенням власних проблем. Поки керівництво Sony вирішує, як позбавити компанію від збитків у сегменті з виробництва телевізорів, Samsung займається розробкою нових типів екранів.Очікується, що незабаром РК-телевізори поступляться місцем вдосконаленим дисплеям на основі використання органічних світлодіодів в якості світловипромінюючих елементів (технологія активної матриці на органічних світлодіодах AMOLED), які все частіше використовуються в смартфонах.

Аналітики з Kiwoom Securities вказують, що рішення скоротити капітал СП послідувала у зв‘язку зі зниженням попиту на РК-дисплеї з боку Sony, яка в свою чергу зіткнулася зі зниженням попиту на продукцію на тлі відбулися в Японії подій (землетрус, цунамі, аварія на АЕС " Фукусіма-1 "). Так, Sony щомісяця купувала в S-LCD близько 1,1-1,2 млн РК-панелей. Проте після землетрусу 11 березня 2011 компанія більше не може підтримувати обсяг закупівель на даному рівні у зв‘язку зі слабкими продажами в Японії. "Враховуючи, що попит на РК-монітори падатиме і надалі, імовірно, Sony і Samsung ухвалять рішення зовсім згорнути бізнес, зосередившись натомість на технологіях AMOLED", - відзначають експерти.

S-LCD було створено японською Sony і південнокорейською Samsung в 2004 р. Тоді акціонерний капітал компанії становить 1,26 трлн вон. Основною метою створення СП було забезпечення безперебійної поставки РК-панелей для Sony. З тих пір акціонерний капітал S-LCD потроївся, сягнувши позначки в 3,9 трлн вон (до скорочення капіталу).

Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін збільшив статутний капітал Кабмін збільшив статутний капітал "Нафтогазу" на 5 млрд грн. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті