Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 21 20:41 | London, Jun 21 18:41 | New York, Jun 21 14:41
Shanghai, Jun 22 02:41 | Tokyo, Jun 22 03:41 | Sydney, Jun 22 05:41

Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.

Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.
26 квітня 2011 в 11:00 - Роман Зайцев


Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.

Статутний капітал спільного підприємства (СП) південнокорейської Samsung Electronics і японської Sony Corp. - S-LCD (займається виробництвом рідкокристалічних дисплеїв) буде скорочений на 600 млрд вон (555 млн доларів), повідомили сьогодні представники компанії S-LCD.Статутний капітал СП буде зменшений шляхом повернення частини вкладених коштів засновникам (тобто Sony і Samsung) з анулюванням частини акцій. Частки компаній в СП не зміняться, передає Reuters з посиланням на повідомлення S-LCD, в якому також зазначено, що даний крок дозволить компанії поліпшити структуру капіталу.

Виробник РК-моніторів S-LCD зіштовхнувся зі зниженням попиту на продукцію, при цьому окремі аналітики прогнозують, що тенденція зниження попиту буде спостерігатися і надалі. Експерти говорять про те, що ринок РК-дисплеїв об‘ємом 100 млрд доларів вже досяг свого піку в 2010 р. і піде на спад у поточному році. При цьому ринок буде стискатися на 3-4% щорічно, тому що споживачі розвинених країн вже встигли замінити старі монітори на електронно-променевих трубках на нові рідкокристалічні моделі.

Тим часом засновники S-LCD зайняті вирішенням власних проблем. Поки керівництво Sony вирішує, як позбавити компанію від збитків у сегменті з виробництва телевізорів, Samsung займається розробкою нових типів екранів.Очікується, що незабаром РК-телевізори поступляться місцем вдосконаленим дисплеям на основі використання органічних світлодіодів в якості світловипромінюючих елементів (технологія активної матриці на органічних світлодіодах AMOLED), які все частіше використовуються в смартфонах.

Аналітики з Kiwoom Securities вказують, що рішення скоротити капітал СП послідувала у зв‘язку зі зниженням попиту на РК-дисплеї з боку Sony, яка в свою чергу зіткнулася зі зниженням попиту на продукцію на тлі відбулися в Японії подій (землетрус, цунамі, аварія на АЕС " Фукусіма-1 "). Так, Sony щомісяця купувала в S-LCD близько 1,1-1,2 млн РК-панелей. Проте після землетрусу 11 березня 2011 компанія більше не може підтримувати обсяг закупівель на даному рівні у зв‘язку зі слабкими продажами в Японії. "Враховуючи, що попит на РК-монітори падатиме і надалі, імовірно, Sony і Samsung ухвалять рішення зовсім згорнути бізнес, зосередившись натомість на технологіях AMOLED", - відзначають експерти.

S-LCD було створено японською Sony і південнокорейською Samsung в 2004 р. Тоді акціонерний капітал компанії становить 1,26 трлн вон. Основною метою створення СП було забезпечення безперебійної поставки РК-панелей для Sony. З тих пір акціонерний капітал S-LCD потроївся, сягнувши позначки в 3,9 трлн вон (до скорочення капіталу).

Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн.


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін збільшив статутний капітал Кабмін збільшив статутний капітал "Нафтогазу" на 5 млрд грн. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті