Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 19:00 | London, Mar 18 17:00 | New York, Mar 18 13:00
Shanghai, Mar 19 01:00 | Tokyo, Mar 19 02:00 | Sydney, Mar 19 04:00

Rio Tinto зменшить на 5% виробництво алюмінію в Новій Зеландії21 грудня 2010 в 13:24 - Христина


Rio Tinto зменшить на 5% виробництво алюмінію в Новій Зеландії

Відома гірничодобувна компанія Rio Tinto зменшить виробництво алюмінію в Новій Зеландії на 5%.

Випуск крилатого металу підрозділом New Zealand Aluminium Smelters Ltd буде скорочений на фоні високих цін на електроенергію. За словами представників підприємства, споживання енергії буде зменшено приблизно на 30 МВт. У результаті цього виробництво алюмінію знизиться на 1,5 тис. тонн на місяць.

Компанія Rio контролює 79,4% в New Zealand Aluminium Smelters. 20,6% знаходяться під контролем японського концерну Sumitomo Chemical.

Раніше повідомлялося, що Rio Tinto має намір інвестувати більше 1 млрд. доларів у розвиток канадської компанії Alcan. Основними цілями цих інвестицій є підвищення ефективності, скорочення витрат, а також виконання інвестиційних обіцянок.

Зокрема, гігант планує витратити 760 млн. доларів для завершення нового заводу в Квебеку (Канада) і 300 млн. доларів на модернізацію свого заводу Китимат в Британській Колумбії.

Rio Tinto Group займається розвідкою, видобутком і переробкою мінеральних ресурсів, в основному алюмінію, міді, алмазів, вугілля, урану, золота, промислових мінералів і залізної руди. Компанія працює по всьому світу, але основна діяльність зосереджена в Австралії і Північній Америці.
 

Rio Tinto зменшить на 5% виробництво алюмінію в Новій Зеландії


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті