Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 18 00:21 | London, Jan 17 22:21 | New York, Jan 17 18:21
Shanghai, Jan 18 06:21 | Tokyo, Jan 18 07:21 | Sydney, Jan 18 09:21

Позов компанії Lehman у Великобританії6 вересня 2010 в 14:44 - Христина


Позов компанії Lehman у Великобританії

Очікування того, що справа, пов’язана з компанією Lehman Brothers може бути передана до Верховного суду Великобританії, створило невизначеність з приводу захисту майна клієнтів в інвестиційних банках.  

Судові позови після краху компанії Lehman Brothers у 2008 році підняли питання про точні обставини, за яких кошти клієнтів будуть відокремлені від банків у разі неплатоспроможності.

Правила, що регулюють поділ, записані адміністрацією фінансових послуг Великобританії в довіднику активів, який призначений для захисту клієнтських грошей.

Судовий процес почався з рішення, ухваленого 11 вересня 2008, коли лондонський трейдер КПР Credit Fund Ltd. "вирішив розірвати форвардні валютні контракти з LBIE, головною європейською філією компанії Lehman Brothers.

 

Позов компанії Lehman у Великобританії


Новини Статті Аналітика
Carpatsky Petroleum Corporation подав позов до Carpatsky Petroleum Corporation подав позов до "Укрнафти" на 454,9 млн доларів 5 етапів розвитку 5 етапів розвитку "ринкових міхурів" ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Комісія з міжнародної торгівлі США відмовила Nokia в позові проти Apple Комісія з міжнародної торгівлі США відмовила Nokia в позові проти Apple Розвиток іпотечного страхування  в Україні Розвиток іпотечного страхування в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Прибуток Nomura виріс на 31% завдяки активності на фондовому ринку Прибуток Nomura виріс на 31% завдяки активності на фондовому ринку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Microsoft подав позов проти Apple, Google і Facebook Microsoft подав позов проти Apple, Google і Facebook Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Кінокомпанія Overnight подала позов на свого екс-директора Кінокомпанія Overnight подала позов на свого екс-директора Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті