Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 16:45 | London, Jul 17 14:45 | New York, Jul 17 10:45
Shanghai, Jul 17 22:45 | Tokyo, Jul 17 23:45 | Sydney, Jul 18 01:45

Oracle створив комплект для "хмарних" обчислень20 вересня 2010 в 11:51 - Христина


Oracle створив комплект для "хмарних" обчислень

Oracle Corp, третій за величиною в світі виробник програмного забезпечення, представив комплект програм і техніки, що полегшує компаніям реалізацію проектів у сфері "хмарного" програмування.  Хмарні (або розпорошені) обчислення - швидко розвиваюча технологія обробки даних, в якій комп’ютерні ресурси і потужності надаються користувачеві як інтернет-сервіс. Користувач має доступ до власних даних, але не може управляти і не повинен піклуватися про інфраструктуру, операційну систему і власне програмне забезпечення, з яким він працює.

Виконавчий директор Oracle Ларрі Еллісон представив в неділю Exalogic - комплект, що поєднує серверні пристрої, засоби зберігання даних і мережеві технології з програмним забезпеченням. Exalogic дозволяє компаніям організовувати свої "хмарні" структури.

Oracle конкурує з SAP AG і International Business Machines (IBM) у сфері ділового програмного забезпечення та зберігання даних, а також з Hewlett-Packard у сфері виробництва серверного устаткування.

Минулого тижня Oracle Corp повідомила перевищені очікування ринку показники за перший квартал фінансового року, вказуючи на відновлення ринку корпоративного hi-tech.

"Я не думаю, що є інша компанія в галузі, яка краще позиціонована", - заявив президент Oracle Марк Херд, нещодавно звільнений з Hewlett-Packard після скандалу.

 

Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Хмарні обчислення (англ. Cloud Computing) — технологія обробки даних, в якій програмне забезпечення надається користувачеві як Інтернет-сервіс. Користувач має доступ до власних даних, але не може управляти і не повинен піклуватися про інфраструктуру, операційну систему і власне програмне забезпечення, з яким він працює. "Хмарою" метафорично називають інтернет, який приховує всі технічні деталі. Згідно документу IEEE, опублікованому в 2008 році, «Хмарні обчислення — це парадигма, в рамках якої інформація постійно зберігається на серверах в мережі інтернет і тимчасово кешується на клієнтській стороні, наприклад на персональних комп’ютерах, ігрових приставках, ноутбуках, смартфонах тощо».

Хмарна обробка даних як концепція включає поняття Програмне забезпечення як послуга, Веб 2.0 і інші технологічні тенденції, загальною в яких є впевненість, що мережа інтернет в змозі задовольнити потреби користувачів в обробці даних. Наприклад, Google Apps забезпечує застосунки для бізнесу в режимі онлайн, доступ до яких відбувається за допомогою Інтернет-браузера тоді як ПЗ і дані зберігаються на серверах Google. 

Oracle створив комплект для "хмарних" обчислень


Новини Статті Аналітика
Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий прибуток Oracle збільшився на 78% до $2,1 млрд. Чистий прибуток Oracle збільшився на 78% до $2,1 млрд. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Квартальний прибуток ABB виріс завдяки попиту на програмне забезпечення Квартальний прибуток ABB виріс завдяки попиту на програмне забезпечення Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Квартальний прибуток IBM збільшився на 9% Квартальний прибуток IBM збільшився на 9% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Компанія Dell купує SecureWorks для розширення свого бізнесу Компанія Dell купує SecureWorks для розширення свого бізнесу Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті