Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 13:40 | London, Apr 20 11:40 | New York, Apr 20 07:40
Shanghai, Apr 20 19:40 | Tokyo, Apr 20 20:40 | Sydney, Apr 20 22:40

Нові власники "Укртелекому" можуть вивести компанію на IPO

Нові власники "Укртелекому" можуть вивести компанію на IPO
Рейтинг: +1
Голосів: 1
7 березня 2011 в 14:30 - Роман Зайцев


Нові власники "Укртелекому" можуть вивести компанію на IPO

Нові власники "Укртелекому" найближчим часом можуть вивести підприємство на IPO.Про це "Дзеркалу тижня. Україна" повідомили компетентні джерела.

Найближчими наслідками приватизації також можуть стати:

- реструктуризація компанії та організація нормального управлінського обліку;

- розробка нової нормативної бази роботи;

- перехід на більш дешеві кредитні ресурси;

- концентрація всіх активів і фінансових потоків підприємств, пов‘язаних з "Укртелекомом";

- Уупорядкування на користь "Укртелекому" механізму взаєморозрахунків між операторами;

- врегулювання проблеми з соціальною сферою компанії;

- підвищення капіталізації;

- залучення стратегічних інвесторів.

Виконання програми потребує не менше двох-трьох років, і вона цілком може бути здійснена до найближчих президентських виборів, поки нові власники будуть зберігати повний контроль над ситуацією.

Проте головною умовою реалізації реструктуризації "Укртелекому" та організації передпродажної підготовки є правильне розуміння значення цієї компанії як на ринку зв‘язку, так і в державі в цілому.

Для того, щоб продати "Укртелеком" за реальні гроші, нинішнім власникам доведеться не тільки побудувати комерційно успішну схему управління, а й стимулювати державу, щоб вона чітко визначило свої цілі, завдання і перспективи на ринку електрозв‘язку, визначила нарешт чіткі і зрозумілі довгострокові правила гри, порядок контролю за "Укртелекомом" з боку держави та порядок взаємодії.

Якщо цього не відбудеться, то капіталізація компанії буде обмежена побоюваннями інвесторів, що зміна влади в Україні призведе або до радикальної зміни нормативної бази у бік посилювання контролю держави, або до реприватизації.

Нагадаємо, Фонд державного майна оголосить дату підписання договору купівлі-продажу державного пакету акцій компанії "Укртелеком" після 8 березня.

Нові власники "Укртелекому" можуть вивести компанію на IPO


Новини Статті Аналітика
Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Фонди прямих інвестицій мають шанс реабілітуватися Фонди прямих інвестицій мають шанс реабілітуватися Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті