Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 05:58 | London, Mar 18 03:58 | New York, Mar 17 23:58
Shanghai, Mar 18 11:58 | Tokyo, Mar 18 12:58 | Sydney, Mar 18 14:58

Nokia поверне собі контроль над операційною системою Symbian

Nokia поверне собі контроль над операційною системою Symbian
За матеріалами: Reuters
Рейтинг: 0
Голосів: 0
9 листопада 2010 в 16:21 - Христина


Nokia поверне собі контроль над операційною системою Symbian

Найбільший виробник мобільних телефонів Nokia Oyj буде повністю контролювати розробку і оновлення операційної системи Symbian після декількох років передачі контролю відкритій групі розробників Symbian Foundation.  

Таким чином, з квітня 2011 року Symbian Foundation буде займатися тільки ліцензуванням операційної системи і пов‘язаного програмного забезпечення.

З 2008 року Nokia відкрила Symbian будь-яким виробникам телефонів для використання на принципах open-source. Проте операційна система не змогла зберегти популярність, і в цьому році Samsung Electronics і Sony Ericsson відмовилися від неї на користь Android від Google.

Фінський виробник телефонів залишався ключовим розробником ОС і виробив близько 95 відсотків усіх трубок, що працюють на Symbian.

Symbian залишається найбільш поширеною мобільною операційною системою з 37-відсотковою часткою ринку, однак це значно менше того, що було в неї всього два роки тому.

Основний конкурент фінської ОС, Android, в минулому кварталі контролював 17 відсотків ринку, свідчать дані аналітичної фірми Canalys.
 

Nokia поверне собі контроль над операційною системою Symbian


Новини Статті Аналітика
В Google Maps з’явилися перші підводні панорами В Google Maps з’явилися перші підводні панорами 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Google розміщує дебютний випуск облігацій Google розміщує дебютний випуск облігацій Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Чистий обсяг продажів Nokia виріс на 9,2% Чистий обсяг продажів Nokia виріс на 9,2% Blackberry розкриває секрети Blackberry розкриває секрети I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Квартальний обсяг продажів Nokia виріс на 9% до ?10,4 млрд. Квартальний обсяг продажів Nokia виріс на 9% до ?10,4 млрд. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті