Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:51 | London, Jul 17 02:51 | New York, Jul 16 22:51
Shanghai, Jul 17 10:51 | Tokyo, Jul 17 11:51 | Sydney, Jul 17 13:51

Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів

Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів
11 квітня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів

Виробництво на японських автомобільних заводах компанії Nissan - Oppama і Nissan Shatai - відновлюється в нормальному режимі з 11 квітня 2011 р. При цьому, як говориться в повідомленні ТОВ "Ніссан Мотор Рус", робота на заводах Kyushu і Shatai Kyushu увійде в нормальний режим з 13 квітня, а на підприємстві Tochigi - з 18 квітня.Відзначається, що виробляє двигуни і трансмісії завод Yokohama працює в стандартному режимі, а завод Iwaki відновить роботу з 18 квітня.

У зв‘язку з тим, що постачання комплектуючих все ще не увійшли в нормальний графік, очікується, що обсяги випуску на заводах в період до кінця квітня складуть близько 50% від початкових планів. Компанія докладає всі зусилля для якнайшвидшого відновлення виробництва і паралельно надає підтримку постачальникам для максимально швидкої нормалізації ситуації і повернення до звичайного графіка роботи, говориться в повідомленні Nissan.

Нагадаємо, в Японії 11 березня 2011 р. сталася серія землетрусів, магнітуда найсильнішого склала 9,0 (за даними Японського метеорологічного управління). Підземні поштовхи і подальше за ними цунамі завдали величезних збитків північно-східних районів країни.

Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті