Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 00:52 | London, Mar 18 22:52 | New York, Mar 18 18:52
Shanghai, Mar 19 06:52 | Tokyo, Mar 19 07:52 | Sydney, Mar 19 09:52

Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів

Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів
11 квітня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів

Виробництво на японських автомобільних заводах компанії Nissan - Oppama і Nissan Shatai - відновлюється в нормальному режимі з 11 квітня 2011 р. При цьому, як говориться в повідомленні ТОВ "Ніссан Мотор Рус", робота на заводах Kyushu і Shatai Kyushu увійде в нормальний режим з 13 квітня, а на підприємстві Tochigi - з 18 квітня.

Відзначається, що виробляє двигуни і трансмісії завод Yokohama працює в стандартному режимі, а завод Iwaki відновить роботу з 18 квітня.

У зв‘язку з тим, що постачання комплектуючих все ще не увійшли в нормальний графік, очікується, що обсяги випуску на заводах в період до кінця квітня складуть близько 50% від початкових планів. Компанія докладає всі зусилля для якнайшвидшого відновлення виробництва і паралельно надає підтримку постачальникам для максимально швидкої нормалізації ситуації і повернення до звичайного графіка роботи, говориться в повідомленні Nissan.

Нагадаємо, в Японії 11 березня 2011 р. сталася серія землетрусів, магнітуда найсильнішого склала 9,0 (за даними Японського метеорологічного управління). Підземні поштовхи і подальше за ними цунамі завдали величезних збитків північно-східних районів країни.

Nissan з 11 квітня відновлює виробництво на низціі японських заводів


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті