Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 12 14:30 | London, Dec 12 12:30 | New York, Dec 12 08:30
Shanghai, Dec 12 20:30 | Tokyo, Dec 12 21:30 | Sydney, Dec 12 23:30

Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі

Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі
30 листопада 2010 в 16:35 - Христина


Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі

Провідний виробник молочної продукції з Нової Зеландії Fonterra і швейцарська Nestle планують створити спільне підприємство у Чилі для просування своїх продуктів.

У СП увійдуть місцеві "дочки" компаній - Soprole і Nestle Chile. Вони займуться виробництвом, дистрибуцією і продажем питного молока, йогуртів, десертів, соку, сиру, вершків і масла.

Підприємство стане частиною створеного в 2002 році в Латинській Америці альянсу між Fonterra і Nestle - Dairy Partners Americas. Під його управлінням знаходиться 13 виробництв в Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Колумбії та Еквадорі.

У Soprole працюють близько 1800 співробітників, компанія є лідером на місцевому ринку молочної продукції. Операції в Чилі складають приблизно 5% від всіх продажів Fonterra. Гравцям ще належить отримати дозвіл на створення СП від чилійських регулюючих органів.

У разі схвалення новозеландцям і швейцарцям будуть належати рівні частки в спільному підприємстві. Потенційний щорічний обсяг продажів СП оцінюється в 770 млн. новозеландських доларів.
 

Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі


Новини Статті Аналітика
Росія хоче створити спільне підприємство з Росія хоче створити спільне підприємство з "Турбоатомом" Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ВВП Чилі в І кварталі виріс на 9,8% в річному вирахуванні ВВП Чилі в І кварталі виріс на 9,8% в річному вирахуванні Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн. Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
В В "Газпромі" бояться, що приватизація "Нафтогазу" ускладнить створення СП У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті