Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 17 12:34 | London, Oct 17 10:34 | New York, Oct 17 06:34
Shanghai, Oct 17 18:34 | Tokyo, Oct 17 19:34 | Sydney, Oct 17 21:34

Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі

Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі
30 листопада 2010 в 16:35 - Христина


Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі

Провідний виробник молочної продукції з Нової Зеландії Fonterra і швейцарська Nestle планують створити спільне підприємство у Чилі для просування своїх продуктів.

У СП увійдуть місцеві "дочки" компаній - Soprole і Nestle Chile. Вони займуться виробництвом, дистрибуцією і продажем питного молока, йогуртів, десертів, соку, сиру, вершків і масла.

Підприємство стане частиною створеного в 2002 році в Латинській Америці альянсу між Fonterra і Nestle - Dairy Partners Americas. Під його управлінням знаходиться 13 виробництв в Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Колумбії та Еквадорі.

У Soprole працюють близько 1800 співробітників, компанія є лідером на місцевому ринку молочної продукції. Операції в Чилі складають приблизно 5% від всіх продажів Fonterra. Гравцям ще належить отримати дозвіл на створення СП від чилійських регулюючих органів.

У разі схвалення новозеландцям і швейцарцям будуть належати рівні частки в спільному підприємстві. Потенційний щорічний обсяг продажів СП оцінюється в 770 млн. новозеландських доларів.
 

Nestle і Fonterra планують створити спільне підприємство в Чилі


Новини Статті Аналітика
Росія хоче створити спільне підприємство з Росія хоче створити спільне підприємство з "Турбоатомом" Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ВВП Чилі в І кварталі виріс на 9,8% в річному вирахуванні ВВП Чилі в І кварталі виріс на 9,8% в річному вирахуванні Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн. Samsung і Sony скоротять статутний капітал свого СП на $ 555 млн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
В В "Газпромі" бояться, що приватизація "Нафтогазу" ускладнить створення СП У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті