Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 09:46 | London, Jul 22 07:46 | New York, Jul 22 03:46
Shanghai, Jul 22 15:46 | Tokyo, Jul 22 16:46 | Sydney, Jul 22 18:46

ММК ім. Ілліча планує витратити майже $100 млн. на добудову ПВП25 лютого 2011 в 07:28 - Ілона Чіркова


ММК ім. Ілліча планує витратити майже $100 млн. на добудову ПВП

ММК ім. Ілліча відновлює роботи з добудови установки вдування пиловугільного палива (ПВП) в доменні печі, припускаючи витратити на завершення проекту близько $100 млн. і ввести агрегат в експлуатацію, орієнтовно, в кінці 2012 р.Як повідомляється в інформації прес-центру підприємства з посиланням на керівника робочого проекту будівництва ПВП в доменному цеху ММК ім. Ілліча Володимира Залата, на момент припинення реалізації проекту в 2008 році було освоєно близько 412 млн. грн.

При цьому прес-центр нагадує, що в березні 2006 р. ММК ім. Ілліча і фірма "Мін Металс" (Китай) підписали контракт про співпрацю, згідно з яким будівництво мало завершитися протягом 36 місяців, до кінця 2008 року.

Однак через фінансові труднощі будівництво ПВП було призупинено, а після входження комбінату в "Метінвест Холдинг" проект знову став актуальним з урахуванням можливості економії витрат природного газу і заміни до 50% завантаження в доменну піч коксу на вугілля, що дешевше.

Керівник проекту пояснив, що на сьогодні, незважаючи на те, що роботи на майданчику все ще заморожені, питання відновлення будівництва актуально розглядаються.

Попередньо розрахований бюджет і поки визначений у рамках $100 млн., плюс-мінус 30%.

Точніше сказати важко, тому що ще не пройшли всі процедури затвердження бюджету в рамках регламенту "Метінвесту".

Він додав, що ж стосується графіка закінчення робіт, то попередньо говоримо про 18 місяцях від моменту затвердження фінансування до початку гарячих випробувань.

За його словами, до теперішнього моменту все китайське обладнання для ПВП знаходиться на комбінаті: на початку лютого розмитнені останні два контейнери - це останнє постачання за контрактом від китайської сторони.

В. Залата сказав, що формально, вони отримали всі, але, судячи з досвіду минулих років, по ходу монтажу можливі нюанси, такі як невідповідності і недокомплект, які сподіваються вирішити в робочому порядку. Для допоміжних об‘єктів ПВП сподівається підготувати все необхідне до кінця лютого.

Проект будівництва ПВП також активно опрацьовується на Єнакіївському метзаводі, з фірмою "Кютнер", і починають говорити про впровадження ПВП на "Азовсталі".

Торкаючись ефективності проекту, В. Залата повідомив, що згідно з економічними розрахунками, окупність проекту становить 33-37 місяців, до 40, в які входить і термін будівництва.

ММК ім. Ілліча планує витратити майже $100 млн. на добудову ПВП


Новини Статті Аналітика
Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії "Лабораторія Торгових Систем" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Обзор рынка акций перед открытием дня (14.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (14.07.2011)
"Центренерго" позичить 650 мільйонів в Ощадбанку Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті