Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 14 23:30 | London, Dec 14 21:30 | New York, Dec 14 17:30
Shanghai, Dec 15 05:30 | Tokyo, Dec 15 06:30 | Sydney, Dec 15 08:30

Microsoft близький до придбання Skype

Microsoft близький до придбання Skype
10 травня 2011 в 16:20 - Роман Зайцев


Microsoft близький до придбання Skype

Корпорація Microsoft веде переговори про придбання комунікаційного інтернет-сервісу Skype. Сума операції може скласти 8,5 млрд. доларів, пише Wall Street Journal із посиланням на свої джерела. Офіційне оголошення про придбання Skype заплановане на вівторок.Якщо угода про операцію буде підписана, вона стане найбільшим поглинанням в історії Microsoft, зазначає видання.

Наймасштабнішим придбанням Microsoft досі було агентство інтернет-реклами aQuantive, за яке в 2007 році компанія заплатила 6 млрд. доларів.

Skype створили люксембурзькі розробники Ніклас Зеннстром і Янус Фрііс.

Сервіс, що дозволяє безкоштовно спілкуватися в режимі відеочату або голосових дзвінків, працює з 2003 року.

У 2005 році компанія була придбана EBay за 2,6 млрд. доларів, потім 70% її акцій були продані в 2009 році групі приватних інвесторів при оцінці компанії в 2,75 млрд. доларів.

Угода зі Skype забезпечить Microsoft доступ до шістсотмільйонної аудиторії інтернет-сервісу, з монетизацією якої поки виникають проблеми.

З 600 млн. користувачів в 2010 році тільки 8,8 млн. платили Skype за додаткові веб-додатки та дзвінки на фіксовані та мобільні телефони.

У Microsoft вважають, що сервіс буде заробляти більше при інтеграції в Windows Live.

Microsoft близький до придбання Skype


Новини Статті Аналітика
"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток" Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу ’Укртелеком’ напередодні приватизації ’Укртелеком’ напередодні приватизації
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
АМКУ дозволив шведам поглинути АМКУ дозволив шведам поглинути "Акцепт Банк" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Мені ніколи даремно витрачати свій час, озираючись на минуле.

Елеонора Рузвельт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті