Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 00:12 | London, Jul 15 22:12 | New York, Jul 15 18:12
Shanghai, Jul 16 06:12 | Tokyo, Jul 16 07:12 | Sydney, Jul 16 09:12

Metinvest і ArcelorMittal можуть взяти участь у купівлі російської шахти "Распадская"

Metinvest і ArcelorMittal можуть взяти участь у купівлі російської шахти "Распадская"
11 квітня 2011 в 16:20 - Роман Зайцев


Metinvest і ArcelorMittal можуть взяти участь у купівлі російської шахти "Распадская"

Основними претендентами на покупку російської шахти "Распадская" можуть виступити Metinvest, ArcelorMittal і російський "Мечел". Таку думку висловив аналітик "Газпромбанку" Сергій Канін.За словами фахівця, дуже малоймовірно, що іноземної компанії можуть продати контроль в "Распадской", але оскільки власники вугільної компанії хочуть отримати істотну премію до ринку, то можливим стає й такий сценарій.

С.Канін також зазначив, що новою деталлю угоди є готовність Evraz отримати плату не тільки грошима, а й активами.

Найбільш вірогідними претендентами на придбання компанії, як вважає аналітик "Банку Москви" Юрій Волів, з перерахованих виглядають "Метінвест", ENRC і ArcelorMittal.

На думку аналітиків "Уралсиб Кепітал", найбільшу зацікавленість у покупці "Распадской" у Evraz може проявити ArcellorMittal, один з найбільших у світі сталеливарний холдингів з досить агресивною і ефективною стратегією зростання - за рахунок скупки часток у компаніях холдинг робить ставки на ринки, що розвиваються.

ВАТ "Распадська" об‘єднує групу підприємств єдиного комплексу з видобутку коксівного вугілля, що включає найбільшу в країні шахту "Распадська", "МУК-96", "Розріз Распадський", що будується шахту "Распадська Коксова", збагачувальну фабрику і інфраструктурні підприємства. Можлива зміна акціонерів компанії обговорюється з моменту аварії на її флагманської шахті навесні 2010 р., коли після вибуху в ніч з 8 на 9 травня загинув 91 чоловік, а видобуток було зупинено до грудня.

На постраждалій шахті в минулому році було видобуто 3,2 млн т вугілля, прогноз на 2011 р. - 2,5 млн т вугілля, до 2015 р. виробництво планується збільшити до 9 млн т. В цілому по групі в 2010 р. видобуток склав 7,2 млн т, прогноз на 2011 р. - 8,5 млн т вугілля, на 2015 рік - 18,5 млн т.

Компанія ArcelorMittal працює в більш, ніж 60 країнах і виробляє десяту частину всієї світової сталі. В Україні ArcelorMittal володіє ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (колишня "Криворіжсталь"), яке спеціалізується на виробництві сталі, готового прокату, чавуну, агломерату та інших видів металургійної продукції. До 90% продукції комбінат поставляє на експорт.

"Метінвест" - міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група, що об‘єднує 27 підприємств в Україні, Європі та США. 75% належать холдингу СКМ (SCM) Ріната Ахметова, решту 25% - "Смарт-холдингу".

Metinvest і ArcelorMittal можуть взяти участь у купівлі російської шахти "Распадская"


Новини Статті Аналітика
Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий прибуток ArcelorMittal зріс до 1,07 млрд доларів Чистий прибуток ArcelorMittal зріс до 1,07 млрд доларів Ахметов купив Київський центральний універмаг Ахметов купив Київський центральний універмаг Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР купує акції УкрСиббанку ЄБРР купує акції УкрСиббанку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна куплятиме російський газ у другому кварталі по 295,6 долара за тисячу куб. м. Україна куплятиме російський газ у другому кварталі по 295,6 долара за тисячу куб. м. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціни змусили українців купляти менше бензину Ціни змусили українців купляти менше бензину Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті