Інвестиції.орг

Kyiv, May 25 13:51 | London, May 25 11:51 | New York, May 25 07:51
Shanghai, May 25 19:51 | Tokyo, May 25 20:51 | Sydney, May 25 22:51

Компанію Mail.ru Group оцінюють в $4,78-5,63 мільярда25 жовтня 2010 в 10:26 - Христина


Компанію Mail.ru Group оцінюють в $4,78-5,63 мільярда

Mail.ru Group визначила діапазон розміщення в ході IPO в $23,7 - $27,7, а це означає, що компанію оцінюють в $4,78-5,63 мільярда.  Про намір провести IPO з лістингом на LSE компанія оголосила 11 жовтня. Прайсинг планується 8 листопада, сказав Reuters джерело, близьке до розміщення.

Організатори та глобальні координатори IPO - Goldman Sachs, JP Morgan, також книги розміщення будуть вести Morgan Stanley і ВТБ Капітал.

Mail.ru Group, в яку раніше перейменувалася російська інвестиційна група Digital Sky Technologies (DST), запропонує інвесторам у вигляді GDR наступні активи: інтернет-компанію Mail.ru, сервіс миттєвих повідомлень ICQ, соціальну мережу "Однокласники", 24,99 відсотка соцмережі "В Контакті", 25,09 відсотка платіжної системи Qiwi, 2,38 відсотка найбільшої соціальної мережі Facebook, 5,13 відсотка знижкової сервісу Groupon і 1,47 відсотка виробника ігор для соціальних мереж Zynga.

Mail.ru може стати єдиною російської інтернет-компанією, чиї акції звертаються в Лондоні: на початку 2010 року провайдер інтернет-та медіапослуг Рамблер Медіа провів делістинг з цього майданчика.

Акціонерами Mail.ru Group є бізнесмени Алішер Усманов (34 відсотки), Юрій Мільнер та Григорій Фінгер, а також найбільша африканська медіагрупа Naspers (28,7 відсотка).


 

Компанію Mail.ru Group оцінюють в $4,78-5,63 мільярда


Новини Статті Аналітика
Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті