Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 19 13:54 | London, Oct 19 11:54 | New York, Oct 19 07:54
Shanghai, Oct 19 19:54 | Tokyo, Oct 19 20:54 | Sydney, Oct 19 22:54

IBM хоче купити Netezza за $1,7 млрд21 вересня 2010 в 11:56 - Христина


IBM хоче купити Netezza за $1,7 млрд

International Business Machines Corp планує купити компанію Netezza Corp за $1,7 мільярда, щоби розширити продаж технологічних послуг в галузі аналізу інформації.  

За останні роки IBM переорієнтувалася на високоприбуткове програмне забезпечення та послуги, відмовившись від виробництва комп’ютерного обладнання.

Netezza продає софт і обладнання для швидкого аналізу величезних масивів даних, до числа її клієнтів входять великі рітейлери, а також NYSE Euronext.

"Швидкість має вирішальне значення. У клієнтів не вистачає терпіння чекати тижнями", - йдеться в заяві генерального директора з інформаційного менеджменту IBM Арвінда Крішни.

IBM погодилася заплатити $27 на акцію Netezza, що на 10 відсотків вище від ринкової вартості фірми на момент закриття торгів у п’ятницю. У понеділок акції Netezza виросли на 14,9 відсотка.

Аналітики не виключають конкуруючої пропозиції у світлі активізації злиттів і поглинань в цій сфері.

 

IBM хоче купити Netezza за $1,7 млрд


Новини Статті Аналітика
Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Біржі Nasdaq і ICE готові купити NYSE Euronext за $ 11 мільярдів Біржі Nasdaq і ICE готові купити NYSE Euronext за $ 11 мільярдів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Чистий прибуток Oracle збільшився на 78% до $2,1 млрд. Чистий прибуток Oracle збільшився на 78% до $2,1 млрд. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Бізнес – це мистецтво витягати гроші з кишені іншої людини, не застосовуючи насильства.

М. Амстердам
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті