Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 13:43 | London, Mar 20 11:43 | New York, Mar 20 07:43
Shanghai, Mar 20 19:43 | Tokyo, Mar 20 20:43 | Sydney, Mar 20 22:43

IBM хоче купити Netezza за $1,7 млрд21 вересня 2010 в 11:56 - Христина


IBM хоче купити Netezza за $1,7 млрд

International Business Machines Corp планує купити компанію Netezza Corp за $1,7 мільярда, щоби розширити продаж технологічних послуг в галузі аналізу інформації.  

За останні роки IBM переорієнтувалася на високоприбуткове програмне забезпечення та послуги, відмовившись від виробництва комп’ютерного обладнання.

Netezza продає софт і обладнання для швидкого аналізу величезних масивів даних, до числа її клієнтів входять великі рітейлери, а також NYSE Euronext.

"Швидкість має вирішальне значення. У клієнтів не вистачає терпіння чекати тижнями", - йдеться в заяві генерального директора з інформаційного менеджменту IBM Арвінда Крішни.

IBM погодилася заплатити $27 на акцію Netezza, що на 10 відсотків вище від ринкової вартості фірми на момент закриття торгів у п’ятницю. У понеділок акції Netezza виросли на 14,9 відсотка.

Аналітики не виключають конкуруючої пропозиції у світлі активізації злиттів і поглинань в цій сфері.

 

IBM хоче купити Netezza за $1,7 млрд


Новини Статті Аналітика
Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Біржі Nasdaq і ICE готові купити NYSE Euronext за $ 11 мільярдів Біржі Nasdaq і ICE готові купити NYSE Euronext за $ 11 мільярдів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Чистий прибуток Oracle збільшився на 78% до $2,1 млрд. Чистий прибуток Oracle збільшився на 78% до $2,1 млрд. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті