Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 07:44 | London, Feb 19 05:44 | New York, Feb 19 01:44
Shanghai, Feb 19 13:44 | Tokyo, Feb 19 14:44 | Sydney, Feb 19 16:44

НВО ім. Фрунзе оснастить родовище "Урга" в Узбекистані для компанії Petronas

НВО ім. Фрунзе оснастить родовище "Урга" в Узбекистані для компанії Petronas
10 лютого 2011 в 07:16 - Роман Зайцев


НВО ім. Фрунзе оснастить родовище "Урга" в Узбекистані для компанії Petronas

"Сумське НВО ім. Фрунзе" уклало контракт на поставку установки комплексної підготовки газу (УКПГ) на родовище "Урга", розташоване на північно-заході Узбекистану, в колишній акваторії Аральського моря.

Кінцевим замовником обладнання виступила малазійська компанія Petronas, що є одним з найбільших світових інвесторів в нафтогазову галузь. Про це повідомляє РБК-Україна.

Виконуюча обов‘язки начальника інформаційного відділу "СНВО ім.Фрунзе" Діана Кириченко повідомила, що постачання устаткування запланована на третій квартал 2011 р. УКПГ призначена для вилучення важкого вуглеводню і вологи з газу з подальшою його подачею в магістральний газопровід "Бухара - Урал". До складу установки увійде теплообмінне, сепараційні, ємнісне обладнання, апарати повітряного охолодження. В даний час інженерні служби підприємства приступили до розробки необхідної конструкторської документації.

Нагадаємо, оснащення родовища "Урга" - перший спільний проект малайзійській компанії Petronas і сумських машинобудівників.

НВО ім. Фрунзе оснастить родовище "Урга" в Узбекистані для компанії Petronas


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
"Нафтогаз" добув понад 410 тис. бар. нафти на родовищі Gharadiq Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У зв’язку з дематеріалізацією поновлюється обіг акцій ВАТ У зв’язку з дематеріалізацією поновлюється обіг акцій ВАТ "Сумське машинобудівне НВО ім.Фрунзе" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Відбудеться відновлення обігу акцій Відбудеться відновлення обігу акцій "Сумського машинобудівного НВО ім. Фрунзе" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Оман хоче інвестувати $1 млрд. у підвищення видобутку газу Оман хоче інвестувати $1 млрд. у підвищення видобутку газу Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті