Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 14:33 | London, Apr 17 12:33 | New York, Apr 17 08:33
Shanghai, Apr 17 20:33 | Tokyo, Apr 17 21:33 | Sydney, Apr 17 23:33

Фірташ продасть газ своїм хімпідприємствам за пільговими цінами18 квітня 2011 в 11:00 - Роман Зайцев


Фірташ продасть газ своїм хімпідприємствам за пільговими цінами

Трейдер RosUkrEnergo (RUE) поставить газ по 170 доларів за тис. кубометрів виключно хімпідприємствам, що входять до Group DF (належить бізнесменові Дмитру Фірташу), - концерну "Стирол", черкаському і сєверодонецькому "Азоту" і "Рівнеазоту".Про це виданню "Комерсант Україна" повідомив джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

"Швидше за все газ буде поставлятися через афілійовану з Дмитром Фірташем компанію за давальницькими схемами", - зазначив співрозмовник видання. Цю інформацію підтверджує джерело видання в групі.

За словами співрозмовника в Міненерго, на початок квітня "Нафтогаз" повернув RUE близько 11 млрд з 12,1 млрд кубометрів газу, хоча спочатку графік повернення був розписаний до кінця 2011 р. У RUE і "Газпромі" від коментарів відмовилися.

Натомість на поступки частину обсягу міндобрив, які підприємства вироблять з газу RUE, буде продана на внутрішньому ринку. У березні в Group DF повідомили, що хімпідприємства пана Фірташа підписали з аграріями договори, що передбачають поставки на внутрішній ринок добрив за цінами на 20-25% нижче ринкових. Назви компаній і обсяги не розголошуються, але відомо, що постачання не перевищать половини виробленої хімпідприємствами продукції.

Виробничі потужності хімпідприємств Group DF становлять близько 70% потенційного виробництва аміаку в країні, близько 60% - карбаміду і майже 100% - аміачної селітри.

За даними Держагентства з управління державними корпоративними правами та майном (колишнє Мінпромполітики), в 2007 р. виробники азотних міндобрив, які зараз підконтрольні Д. Фірташу, спожили 4 млрд кубометрів газу. Тоді вони сукупно виробили 3,55 млн т аміаку, 1,89 млн т карбаміду і 2,47 млн т аміачної селітри. Виходячи з поточної ціни цієї продукції, Group DF може виручити від продажу продукції в 2011 р. приблизно 3 млрд доларів.

Нагадаємо, в суботу, 16 квітня, прем‘єр-міністр Микола Азаров повідомив агентству Bloomberg, що Росія погодилася знизити з 390 доларів до 170 доларів за тисячу кубометрів вартість газу для українських виробників азотних міндобрив.За цією ціною буде поставлено 4 млрд кубометрів палива - майже 10% річного обсягу поставок російського газу в Україні.

Фірташ продасть газ своїм хімпідприємствам за пільговими цінами


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті