Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 08:36 | London, Aug 18 06:36 | New York, Aug 18 02:36
Shanghai, Aug 18 14:36 | Tokyo, Aug 18 15:36 | Sydney, Aug 18 17:36

ФДМ помирився з "Брянським машинобудівним заводом"

ФДМ помирився з "Брянським машинобудівним заводом"
11 березня 2011 в 15:30 - Роман Зайцев


ФДМ помирився з "Брянським машинобудівним заводом"

Фонд державного майна підписав мирову угоду з російським "Брянським машинобудівним заводом", що входить в "Трансмашхолдинг".Про те, що сторони підписали мирову угоду з нульовим варіантом, заявив голова ФДМ Олександр Рябченко, передає "Дело".

Варто зазначити, що даний варіант розвитку подій схвалив Кабінет міністрів на чолі з Миколою Азаровим на своєму засіданні 15 грудня.

Зроблено це було після того, як Київський господарський апеляційний суд задовольнив апеляції керуючої компанії "Брянський машзавод", скасувавши рішення Господарського суду Києва, який визнав недійсним договір купівлі-продажу 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".

За словами Олександра Рябченка, тепер Госпсуд Києва протягом двох тижнів повинен затвердити мирову угоду.

Нагадаємо, 22 жовтня цього року Господарський суд Києва на вимогу Фонду держмайна розірвав договір купівлі-продажу 76% акцій "Луганськтепловозу" російською компанією.

Суд також виніс окрему постанову про відмову в позові компанії Mantara Holding до Фонду держмайна і керуючої компанії "Брянський машзавод" про визнання недійсними рішень ФДМУ, що стосуються приватизаційного конкурсу по "Луганськтепловозу".

Раніше Господарський суд Києва задовольнив позов компанії Mantara Holding і визнав недійсними відразу кілька рішень Фонду держмайна, що стосуються приватизаційного конкурсу з продажу 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".

ФДМ помирився з "Брянським машинобудівним заводом"


Новини Статті Аналітика
ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМ виконав план надходжень від приватизації ФДМ виконав план надходжень від приватизації Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Покупець Покупець "Луганськтепловоза" отримав дозвіл російських антимонопольників Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)
Акціонери МАУ розрахувалися з ФДМУ за приватизацію Акціонери МАУ розрахувалися з ФДМУ за приватизацію Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (17.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (17.05.2011)
Укрзалізниця має намір замовити у Луганськтепловоза 40 локомотивів Укрзалізниця має намір замовити у Луганськтепловоза 40 локомотивів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (06.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (06.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті