Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 08:40 | London, Jul 17 06:40 | New York, Jul 17 02:40
Shanghai, Jul 17 14:40 | Tokyo, Jul 17 15:40 | Sydney, Jul 17 17:40

Чистий прибуток Boeing в I кварталі виріс на 13%

Чистий прибуток Boeing в I кварталі виріс на 13%
28 квітня 2011 в 08:00 - Роман Зайцев


Чистий прибуток Boeing в I кварталі виріс на 13%

Чистий прибуток американського аерокосмічного гіганта Boeing в I кварталі 2011 р. збільшився на 13% і склав 586 млн доларів в порівнянні з прибутком в 519 млн доларів, отриманим за той же період роком раніше. Такі дані містяться в поширеному прес-релізі авіаконцерну.Виручка Boeing в січні-березні ц.р. скоротилася на 2% і склала 14,9 млрд доларів проти 15,2 млрд доларів в січні-березні 2010 р. Операційний прибуток впав на 15% - до 1 млрд доларів (роком раніше - 1,17 млрд доларів).

Прибуток з розрахунку на акцію Boeing виріс на 11% - з 0,70 доларів до 0,78 доларів Аналітики, опитані Thomson Reuters, в середньому чекали, що квартальний прибуток на акцію Boeing не зміниться і складе 0,70 доларів Виручка концерну очікувалася на позначці 15,13 млрд доларів.

Виручка дивізіону "Комерційні літаки" в I кварталі ц.р. знизилася на 5% - до 7,1 млрд доларів, а виручка сегменту "Оборона, космос і безпека" залишилася на рівні річної давності - 7,6 млрд доларів.

Boeing - одна з найбільших в світі аерокосмічних корпорацій, базується у Чикаго (штат Ілінойс). Виробляє ракети-носії, телекомунікаційні супутники, цивільні і військові літаки. Основні виробничі потужності компанії розташовані в м. Сіетл (штат Вашингтон), в штаті Каліфорнія, та Сент-Луісі (штат Міссурі). Корпорація обслуговує замовників в 145 країнах. За даними компанії, в даний час в світі експлуатується більше 12 тис. цивільних літаків Boeing, що складає близько 75% всього світового авіапарку.

Чистий прибуток Boeing в I кварталі виріс на 13%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті