Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 07:02 | London, Jul 19 05:02 | New York, Jul 19 01:02
Shanghai, Jul 19 13:02 | Tokyo, Jul 19 14:02 | Sydney, Jul 19 16:02

Chevron і Occidental припиняють роботу в Лівії

Chevron і Occidental припиняють роботу в Лівії
4 жовтня 2010 в 12:42 - Христина


Chevron і Occidental припиняють роботу в Лівії

Американські нафтові гіганти Chevron Corp і Occidental відмовилися продовжувати п’ятирічні ліцензії на роботу в Лівії, сказав один з керівників державної енергетичної компанії Лівії NOC в інтерв’ю Reuters.  Таке ж рішення ухвалили австралійська Woodside Petroleum і компанія з Абу-Дабі Liwa Energy, повідомив директор NOC з геологорозвідки Хадж Фітурі.

Продовжать роботу в Лівії американська компанія Hess, бразильська Petrobras, індонезійська Medco Energi, Oil India Ltd і державна алжирська компанія Sonatrach.

"Деякі компанії продовжили ліцензії, інші не захотіли продовжувати і незабаром покинуть Лівію, - сказав Фітурі. - Протягом п’яти років компанії виявили в цілому 2,161 мільярда барелів нафти і 7,877 мільярда кубічних футів газу".

Компанії, продовжили ліцензії, виплатили за це Лівії $133 мільйона, додав представник NOC Наїм Геріані.

Міжнародні нафтові компанії отримали можливість інвестувати в Лівії у 2005 році, через рік після зняття міжнародних санкцій. Компанії сподівалися виявити в країні великі запаси нафти, але реальність не виправдала очікувань, крім того їм довелося працювати в нестабільній політичній обстановці.

У 2005 році Chevron отримала ліцензію на одну ділянку, а Occidental - частки в дев’яти блоках, але жодна компанія не повідомила про виявлення значних запасів.

Hess, ConocoPhillips і Marathon Oil є партнерами NOC в компанії Waha Oil Company, що має декілька родовищ. Крім них у Лівії працюють BP, ExxonMobil і ENI.

 

Chevron і Occidental припиняють роботу в Лівії


Новини Статті Аналітика
АМКУ дозволив Eni зайти на український газовий ринок АМКУ дозволив Eni зайти на український газовий ринок Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
"Роснєфть" і BP відмовилися від спільного освоєння шельфу в Арктиці Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
"Нафтогаз" веде переговори з італійською Eni про співробітництво у видобутку вуглеводнів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Premarket від інтернет-брокера iTrader Premarket від інтернет-брокера iTrader
Чистий прибуток BP за січень-березень виріс на 17,2% Чистий прибуток BP за січень-березень виріс на 17,2% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
В уряді кажуть, що крім росіян на українському шельфі хочуть працювати багато компаній В уряді кажуть, що крім росіян на українському шельфі хочуть працювати багато компаній У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті