Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 06 06:43 | London, Dec 06 04:43 | New York, Dec 06 00:43
Shanghai, Dec 06 12:43 | Tokyo, Dec 06 13:43 | Sydney, Dec 06 15:43

Частка Internet Explorer на ринку браузерів вперше впала нижче 50%

Частка Internet Explorer на ринку браузерів вперше впала нижче 50%
6 жовтня 2010 в 12:47 - Христина


Частка Internet Explorer на ринку браузерів вперше впала нижче 50%

Частка Microsoft Internet Explorer в світі серед браузерів вперше впала нижче 50%, повідомляє у вівторок компанія StatCounter.  Дослідницький підрозділ StatCounter Global Stats виявив, що частка ринку Microsoft IE знизилася у вересні 2010 року до 49,87%. За IE слідом йде Mozilla Firefox з 31,5%. Найбільш активний прогрес на ринку показав браузер Google Chrome, який збільшив ринкову частку з 3,69% у вересні 2009 року до 11,54% у вересні цього року.

"Війни браузерів" почалися в кінці 1990-х років між Microsoft і Netscape Communications Corp. У результаті Microsoft вийшла переможцем, а її браузер Internet Explorer домінував на ринку з часткою понад 90% до появи близько п’яти років тому програми Mozilla Firefox, пише The Wall Street Journal.

"Це поворотний пункт в "браузерних війнах". Всього два роки тому Internet Explorer був безумовним лідером світового ринку з часткою 67%", - заявив виконавчий директор StatCounter Аодхан Каллен (Aodhan Cullen).

На його думку, на зниження ринкової частки Internet Explorer вплинула угода Microsoft з антимонопольними органами ЄС, укладена в березні, що дозволяє користувачам ЄС вибирати, який браузер буде встановлено на їхньому новому комп’ютері. У Європі ринкова частка браузера впала за рік ще нижче - з 46,44% у вересні минулого року до 40,26% в цьому році. У Північній Америці Internet Explorer все ще контролює більше половини ринку - його частка становить 52,3%, за ним йде Firefox з 27,21% і Chrome з 9,87%.

Microsoft, чиї акції втратили вчора рейтинг "купувати" фінансової компанії Goldman Sachs, намагається вживає заходів для успішної конкуренції з Firefox, Chrome та іншими. У вересні компанія представила бета-версію браузера Internet Explorer 9, яка, за заявою розробників, відрізняється новим призначеним для користувача інтерфейсом, містить ряд функціональних нововведень, а також забезпечує більш високу продуктивність і безпеку.

Компанія StatCounter, що проводила дослідження, надає користувачам безкоштовну інформацію про трафік веб-сайтів. Підрозділ Global Stats видає безкоштовні загальнодоступні звіти за станом інтернет-ринку, включаючи сектори браузерів, пошукових систем, соціальних мереж і операційних систем.


 

Частка Internet Explorer на ринку браузерів вперше впала нижче 50%


Новини Статті Аналітика
Goldman Sachs підвищив прогноз ціни нафти Brent на кінець 2011 р. до 120 доларів/бар. Goldman Sachs підвищив прогноз ціни нафти Brent на кінець 2011 р. до 120 доларів/бар. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися
Квартальний чистий прибуток банку Goldman Sachs впав на $5,5 млн. Квартальний чистий прибуток банку Goldman Sachs впав на $5,5 млн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Аналітики прогнозують загрозу машинобудуванню і хай-теку в світі Аналітики прогнозують загрозу машинобудуванню і хай-теку в світі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Facebook оцінюється в $60 млрд. Facebook оцінюється в $60 млрд. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Goldman Sachs хоче і далі скуповувати цінні папери Goldman Sachs хоче і далі скуповувати цінні папери Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті