Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 19 17:29 | London, Jan 19 15:29 | New York, Jan 19 11:29
Shanghai, Jan 19 23:29 | Tokyo, Jan 20 00:29 | Sydney, Jan 20 02:29

Carlyle Group бачить перспективи в КНР

Carlyle Group бачить перспективи в КНР
30 вересня 2010 в 09:04 - Христина


Carlyle Group бачить перспективи в КНР

Carlyle Group побоюється інвестувати в Росію, вважаючи, що країна недостатньо диверсифікована і дуже залежить від природних ресурсів, заявив співзасновник компанії Девід Рубенштейн.  

Крім того, гігантська інвестиційна компанія, в управлінні якої знаходиться більше $90,6 трильйона, занепокоєна політичними ризиками і тим, що "населення Росії не відтворюється", - сказав Рубеншнейн.

Carlyle інвестує в інші країни БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай), але як і багато його конкурентів, побоюється Росії. Компанія не присутня на російському ринку.

"Росія по-справжньому не диверсифікована від природних ресурсів, це, в основному, сировинна економіка, - сказав Рубенштейн. - Як багато людей прокидаються вранці і кажуть: "Мені потрібно купити цей товар, зроблений у Росії?"

До цих пір, додав він, західним інвестиційним компаніям вдалося отримати в країні лише невеликі прибутки.

"Відчуття таке, що кращі угоди йдуть до олігархів, а оскільки в олігархів, очевидно, неабияку кількість грошей, немає особливої необхідності в західному приватному капіталі, тому там і немає безлічі історій великого інвестиційного успіху", - говорить Рубінштейн.

Він як і раніше бачить хороші можливості в Китаї.

Раніше в цьому році Carlyle повідомив, що об’єднується в найбільшому китайському недержавному конгломераті Fosun Group, щоб створити $100-мільйонний інвестиційний фонд, номінований в юанях.

"Я не думаю, що ви можете вважатися глобальним інвестором, якщо вас немає в Китаї", - заявив Рубінштейн.

Азійське держава стала магнітом для інвесторів, які шукають високих прибутків, і це викликає побоювання про надмірне зростання цін на активи.

 

Carlyle Group бачить перспективи в КНР


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті