Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 20:01 | London, May 23 18:01 | New York, May 23 14:01
Shanghai, May 24 02:01 | Tokyo, May 24 03:01 | Sydney, May 24 05:01

BP хоче відбутися $20 мільярдами за аварію в Мексиканській затоці

BP хоче відбутися $20 мільярдами за аварію в Мексиканській затоці
13 вересня 2010 в 14:30 - Роман Зайцев


BP хоче відбутися $20 мільярдами за аварію в Мексиканській затоці

Британська нафтова компанія BP впевнена, що загальна сума виплат компенсацій людям і компаніям, що постраждали від витоку нафти в Мексиканській затоці, не перевищить 20 млрд. доларів.  "Майбутній глава BP Роберт Дадлі заявив, що, з огляду на поточні оцінки претензій, фонду на 20 млрд. доларів повинно вистачити" , - написали аналітики Citigroup у своєму звіті після зустрічі з Дадлі, повідомляє видання "Ведомости".

Адміністрація президента США Барака Обами і представники BP 16 червня досягли попередньої угоди про створення спеціального фонду зазначеного розміру на виплату компенсацій постраждалим.

Передбачається, що обумовлену суму ВР буде вносити на депозитний рахунок поетапно протягом декількох років.

Управляти фондом призначений Кеннет Файнберг, який раніше курував виплати компенсацій сім'ям загиблих в результаті терактів 11 вересня 2001 року.

Станом на 3 вересня витрати BP на ліквідацію наслідків розливу нафти в Мексиканській затоці досягли майже 8 млрд. доларів.

 Ця сума включає в себе вартість ліквідації наслідків розливу, буріння додаткових "розвантажувальних" свердловин, герметизація свердловини, гранти прибережним країнам і виплати за позовами.

До компанії вже подано щонайменше 127 тисяч позовів від постраждалих, за ним зроблені виплати на 399 млн. доларів.

BP хоче відбутися $20 мільярдами за аварію в Мексиканській затоці


Новини Статті Аналітика
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінагропрод планує виділити 500 мільйонів гривень для компенсації кредитів аграріям Мінагропрод планує виділити 500 мільйонів гривень для компенсації кредитів аграріям 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Роснєфть" і BP відмовилися від спільного освоєння шельфу в Арктиці Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Японія не збирається відмовлятися від атомної енергетики Японія не збирається відмовлятися від атомної енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Промвиробництво в Японії в березні знизилося до рекордно низького рівня Промвиробництво в Японії в березні знизилося до рекордно низького рівня Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті