Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 01:25 | London, Jul 20 23:25 | New York, Jul 20 19:25
Shanghai, Jul 21 07:25 | Tokyo, Jul 21 08:25 | Sydney, Jul 21 10:25

Аудит фінансової звітності "Нафтогазу" проведе компанія BDO

Аудит фінансової звітності "Нафтогазу" проведе компанія BDO
12 квітня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Аудит фінансової звітності "Нафтогазу" проведе компанія BDO

В тендері на проведення аудиту фінансової звітності за міжнародними стандартами НАК "Нафтогаз України" за 2010 рік перемогла аудиторсько-консалтингова компанія BDO.Про це "Економічній правді" повідомило поінформоване джерело, знайоме з результатами проведення тендеру.

Конкурс проводився 10 березня, 24 березня було оголошено результати. В конкурсі на проведення тендера взяли участь три компанії: :  BDO, Ernst&Young і компанія PriceWaterhouseCoopers.

"В конкурсі перемогла BDO. Раніше  була компанія українська, вона називалась "Баланс-Аудит", десь років 5 тому вона була фактично приєднана до міжнародної компанії BDO. Це фактично франшиза на використання імені", - підкреслив співрозмовник видання.

BDO не входить до "великої четвірки" аудиторських компаній, це компанія другого ешелену.

Компанія BDO запросила за свої послуги 11 мільйонів гривень.

"Аудит має бути проведено до 30 червня. Договір ще не підписано", - додав співрозмовник. 

Відзначимо, що останні 6 років аудитором фінзвітності "Нафтогазу" за міжнародними стандартами була компанія Ernst&Young.

До Ernst&Young аудитором була компанія BDO. Зміна аудитора з BDO на Ernst&Young була пов‘язана з тим, що "Нафтогаз" почав активно працювати з міжнародними фінансовими інституціями і розмістив єврооблігації.

Як повідомлялося, згідно з українськими стандартами бухгалтерської звітності "Нафтога" отримала збитків на 21,431 мільярда гривень. Чистий дохід компанії виріс на 21,5% до 91,258 мільярда гривень.

В той же час, згідно з аудитом "Нафтогазу" за 2009 рік, проведеним компанією Ernst&Young, компанія отримала 22,701 мільярда гривень збитків. Операційний збиток становив 12,606 мільярда гривень.

Звітність НАКу за 2009 рік, за українськими стандартами, була опублікована в квітні 2010 року, в якій компанія вказала 2,267 мільярда гривень прибутку, а у звітності, опублікованій в березні 2011 року, - чистий прибуток за 2009 рік вже становив 1, 258 мільярда гривень.

Аудит фінансової звітності "Нафтогазу" проведе компанія BDO


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк оголосив про 17 мільярдів прибутку Нацбанк оголосив про 17 мільярдів прибутку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Газпром" витратив 5,3 мільярда рублів через "газову війну" з Україною Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна шукає партнера для видобутку нафти в ОАЕ Україна шукає партнера для видобутку нафти в ОАЕ Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті