Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 13:34 | London, Jul 22 11:34 | New York, Jul 22 07:34
Shanghai, Jul 22 19:34 | Tokyo, Jul 22 20:34 | Sydney, Jul 22 22:34

Акціонери Nemiroff домовляються про викуп акцій

Акціонери Nemiroff домовляються про викуп акцій
13 травня 2011 в 13:40 - Роман Зайцев


Акціонери Nemiroff домовляються про викуп акцій

Ставши публічним, конфлікт акціонерів Nemiroff впливає на вартість компанії.Про це заявив співвласник горілчаного виробника (володіє 25% +2 акціями) Олександр Глусь, пише газета "Комерсант-Україна".

"Ми ведемо діалог із іншими акціонерами Nemiroff, тому ми вирішили поки не звертатися до Лондонського арбітражного суду і Кіпрського суду. Ми запропонували їм продати нам їх пакет акцій, або викупити наші, або спільно визначити подальшу стратегію розвитку. Відповіді поки не отримали", - сказав він.

У лютому співвласники компанії Яків Грибов і Анатолій Кіпіш зробили першу спробу відсторонити від оперативного керівництва компанією Олександра Глуся, нагадує видання.

У квітні вони оголосили, що на зборах ради директорів кіпрської Nemiroff Holdings Ltd, яка володіє активами Nemiroff в Україні, було вирішено відкликати Глуся з посади голови наглядової ради української горілчаної компанії Nemiroff (володіє основними активами компанії в Україні), а Аллу Глусь - з посади гендиректора компанії.

Замість неї було вирішено призначити Юрія Сорочинського.

У четвер Грибов надав журналістам копію виписки з Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 11 квітня, згідно з якою керівником УГК Nemiroff тепер є Сорочинський.

"Зміни до реєстру були внесені незрозумілим чином, рішення суду було проігноровано", - повідомили в прес-службі Nemiroff і додали, що гендиректором УГК Nemiroff є Глусь - 28 квітня Немирівський районний суд Вінницької області прийняв рішення про поновлення її на посаді.

Грибов пояснив, що Алла Глусь була відновлена судом на підставі того, що була звільнена власним заступником Світланою Гладкою.

У свою чергу Глусь заявляв, що всі рішення про зміну менеджменту Nemiroff "незаконні і суперечать чинному угодою акціонерів".

Вартість пакетів акцій сторони не повідомляють.

Раніше власник холдингу "Російський стандарт" Рустам Таріко в інтерв‘ю телеканалу Bloomberg повідомив, що готовий заплатити за 100% Nemiroff 300 млн. доларів.

Акціонери Nemiroff домовляються про викуп акцій


Новини Статті Аналітика
Nemiroff збільшив обсяг продажів на 13,6% Nemiroff збільшив обсяг продажів на 13,6% Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Акціонери МАУ розрахувалися з ФДМУ за приватизацію Акціонери МАУ розрахувалися з ФДМУ за приватизацію Фондові біржі в інноваційній моделі розвитку економіки України Фондові біржі в інноваційній моделі розвитку економіки України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Акціонери Mail.Ru Group розміщують 6,65% акцій компанії на ринку Акціонери Mail.Ru Group розміщують 6,65% акцій компанії на ринку Соціальна відповідальність бізнесу в умовах розвитку інноваційної інфраструктури Соціальна відповідальність бізнесу в умовах розвитку інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Донецькоблгаз" виплатить акціонерам дивіденди у розмірі 30% від чистого прибутку 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Акціонери Акціонери "Оранти" продадуть блокпакет нерезиденту Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті