Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 08:49 | London, Jul 17 06:49 | New York, Jul 17 02:49
Shanghai, Jul 17 14:49 | Tokyo, Jul 17 15:49 | Sydney, Jul 17 17:49

"ВимпелКом" оголосив про юридичне завершення інтеграції з "Голден Телекомом"

"ВимпелКом" оголосив про юридичне завершення інтеграції з "Голден Телекомом"
6 грудня 2010 в 15:40 - Роман Зайцев


"ВимпелКом" оголосив про юридичне завершення інтеграції з "Голден Телекомом"

ВАТ "ВимпелКом" оголосило про юридичне завершення інтеграції компаній групи "ВимпелКом" і "Голден Телеком" у Росії. Як повідомляє "ВимпелКом", юридична реєстрація реорганізації є фінальним етапом з приєднання дочірніх товариств до ВАТ "ВимпелКом"."Юридичне об‘єднання істотно спрощує організаційну структуру і взаємодія людей, що відкриває новий етап у розвитку компанії", - прокоментувала реорганізацію генеральний директор ВАТ "ВимпелКом" Олена Шматова.

Після завершення операції з придбання "ВимпелКомом" групи компаній "Голден Телеком" у лютому 2008 р. обидві компанії приступили до інтеграції, а вже у вересні 2008 р. почали надавати послуги під брендом "Білайн Бізнес" на російському ринку корпоративних користувачів.

У компанії нагадали, що в процесі інтеграції до ВАТ "ВимпелКом" долучилися не тільки компанії групи "Голден Телеком", а й ще кілька компаній, придбаних у різний час.

Як повідомлялося раніше, 21 грудня 2007 р. "ВимпелКом" офіційно оголосив про підписання угоди з придбання 100% акцій "Голден Телеком" за ціною $105 за акцію. Загальна сума операції склала $4,3 млрд. Остаточна угода про злиття після оголошення про можливу угоду 3 грудня 2007 р. укладено між компанією "Голден Телеком" і двома дочірніми компаніями "ВимпелКому" VimpelCom Finance BV і Lillian Acquisition.

"ВимпелКом" оголосив про юридичне завершення інтеграції з "Голден Телекомом"


Новини Статті Аналітика
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович запевняє, що Україна завершить рік з бездефіцитним бюджетом Янукович запевняє, що Україна завершить рік з бездефіцитним бюджетом Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Укладання першої нитки Укладання першої нитки "Північного потоку" на дно Балтійського моря завершене У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті