Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 21:31 | London, Jul 16 19:31 | New York, Jul 16 15:31
Shanghai, Jul 17 03:31 | Tokyo, Jul 17 04:31 | Sydney, Jul 17 06:31

"Укртелеком" вже півмісяця працює без ліцензії

"Укртелеком" вже півмісяця працює без ліцензії
1 жовтня 2010 в 10:00 - Роман Зайцев


"Укртелеком" вже півмісяця працює без ліцензії

Напередодні оголошеної урядом приватизації "Укртелекому", оператор залишився без ліцензії на міжнародний і міжміський зв’язок.  З 18 вересня держоператор надає ці послуги незаконно, пише газета "Дело".

"У даний момент у компанії немає ліцензії на надання цих послуг. Тобто, по суті, "Укртелеком" не має права надавати їх", - повідомив заступник директора департаменту ліцензування та радіочастот Національної комісії регулювання зв‘язку Сергій Кучерук.

Нагадаємо,що ще 13 липня держоператор звернувся до НКРЗ із заявою на переоформлення ліцензії. Згідно з процедурою, регулятор повинен був продовжити дію ліцензії оператора за 30% її повної вартості.

Втім, зробити це комісія відмовилася. Як пояснили в НКРЗ, "Укртелеком" згідно з законом "Про зв‘язок" отримав єдину ліцензію на надання послуг міжміського та міжнародного зв‘язку в 2000 році.

Однак у 2004-му вступив в силу закон "Про телекомунікації". Згідно з ним, продовжуватися можуть тільки ті ліцензії, які видано відповідно до нового закону.

Юридична колізія полягає в тому, що відповідно до закону від 2004 року на міжнародний і міжміський зв‘язок потрібно отримувати дві різні ліцензії, а не одну, як це було раніше.

Таким чином, "Укртелеком" повинен був подати до НКРЗ заявку на отримання двох нових ліцензій за 100% вартості. Кожна з них коштує понад 7 млн. гривень.

Тобто отримання двох ліцензій обійдеться компанії приблизно в 15 млн. гривень, а не в 2 млн. гривень, як у випадку з переоформленням.

В даний час регулятор намагається вирішити виниклу проблему. На своєму передостанньому засіданні 23 вересня НКРЗ обговорювала це питання, однак голова комісії Володимир Олійник відмовився від коментарів.

У той же час в кінці липня глава НКРЗ заявив, що якщо "Укртелеком" буде працювати без ліцензії, це може спричинити за собою істотні санкції для оператора.

Якщо діяльність оператора буде визнана незаконною, то всі його доходи можуть бути вилучені до бюджету.

Втім, імовірність того, що оператор допустить такий розвиток подій, вкрай мала. Особливо напередодні приватизації, яку чиновники все ще сподіваються встигнути провести в цьому році.

В "Укртелекомі" від коментарів відмовилися.

"Укртелеком" вже півмісяця працює без ліцензії


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті