Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 16:51 | London, Jul 17 14:51 | New York, Jul 17 10:51
Shanghai, Jul 17 22:51 | Tokyo, Jul 17 23:51 | Sydney, Jul 18 01:51

"Укртелеком" подав до суду на НКРЗ

"Укртелеком" подав до суду на НКРЗ
Рейтинг: 0
Голосів: 0
4 жовтня 2010 в 13:30 - Роман Зайцев


"Укртелеком" подав до суду на НКРЗ

Державний оператор "Укртелеком" подав до суду на Національну комісію з питань регулювання зв'язку (НКРЗ).  Причиною подачі позову стало небажання регулятора переоформити компанії ліцензію на міжнародний і міжміський зв‘язок, пише газета "Дело" із посиланням на голову правління "Укртелекому" Георгія Дзекона.

"Укртелеком" подав до суду і скоро буде перше слухання. Я упевнений, що невдовзі суд винесе рішення, і, залежно від рішення, "Укртелеком" або отримає нову ліцензію або продовжить існуючу. Якогось помітного впливу на вартість "Укртелекому", його операційну діяльність сьогоднішня ситуація впливу не робить і не зробить", - заявив Дзекон.

Голова правління "Укртелекому" також повідомив, що Мінтрансзв‘язку і Мін‘юст дали позитивний висновок про те, що ліцензія повинна бути переоформлена, проте НКРЗ не погодилася із запропонованими висновками.

"Це, право НКРЗ. Залишається тільки суд, який може винести остаточне рішення, хто правий", - зазначив він.

При цьому Дзекон зазначив, що "Укретелком" подав всі документи на переоформлення ліцензії ще у квітні 2010 року.

"Дійсно існує певна юридична колізія, викликана тим, що діюча ліцензія була отримана "Укртелекомом" до вступу в силу в 2004 році чинного закону про телекомунікації", - розповів голова правління "Укртелекому".

"Контролюючий орган у складі НКРЗ, державна інспекція із зв‘язку, вже вимагав від "Укртелекому" у 2008 році отримати нову ліцензію відповідно до закону 2004 року, однак "Укртелеком" тоді довів у судах першої та другої інстанції правомірність здійснення діяльності на основі старої ліцензії", - пояснив він.

Як повідомлялося, із посиланням на НКРЗ, з 18 вересня "Укртелеком" незаконно надає послуги міжнародного та міжміського зв‘язку без відповідної ліцензії.

Регулятор мав продовжити дію ліцензії оператора за 30% її повної вартості. Проте комісія відмовилася це зробити.

"Укртелеком" подав до суду на НКРЗ


Новини Статті Аналітика
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Покупку Покупку "Укртелекому" профінансував кіпрський банк Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
ЄБРР не сподобалося як продали ЄБРР не сподобалося як продали "Укртелеком" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Фонд держмайна підписав Акт прийому-передачі Фонд держмайна підписав Акт прийому-передачі "Укртелекому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Покупець Покупець "Укртелекому" перерахував усю суму Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті