Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 06:29 | London, May 28 04:29 | New York, May 28 00:29
Shanghai, May 28 12:29 | Tokyo, May 28 13:29 | Sydney, May 28 15:29

"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком

"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком
26 травня 2011 в 15:40 - Роман Зайцев


"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком

Сбербанк Росії й інвесткомпанія "Трійка Діалог" у середу оголосили про підписання юридично зобов'язуючого договору про придбання Сбербанком 100% акціонерного капіталу "Трійки Діалог".Його завершенню передував due diligence ІК, який був завершений у травні, пише газета "Комерсант-Україна".

Видання нагадує, що Сбербанк РФ повідомив про придбання "Трійки Діалог" 11 березня, підписавши угоду про наміри з акціонерами інвесткомпанії.

Загальна сума операції складе 1 млрд. доларів плюс додаткові виплати, виходячи з щорічного прибутку інвесткомпанії за 2011-2013 роки.

Сбербанк розраховує, що середньорічний прибуток придбаної компанії складе 173 млн. доларів, у цьому випадку додаткові виплати акціонерам за підсумками 2013 складуть близько 700 млн. доларів.

При середньорічному прибутку до 70 млн. доларів акціонери "Трійки Діалог" додаткових виплат не отримають.

Як відомо, за підсумками 2010 року інвесткомпанія отримала прибуток 43 млн. доларів, роком раніше - збиток у 49 млн. доларів.

"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком


Новини Статті Аналітика
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
АМКУ дозволив шведам поглинути АМКУ дозволив шведам поглинути "Акцепт Банк" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi Київ i Брюссель наближаються до завершення переговорiв щодо зони вiльної торгiвлi Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович запевняє, що Україна завершить рік з бездефіцитним бюджетом Янукович запевняє, що Україна завершить рік з бездефіцитним бюджетом Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Нафтогаз" веде переговори з італійською Eni про співробітництво у видобутку вуглеводнів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті