Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:10 | London, Jun 18 14:10 | New York, Jun 18 10:10
Shanghai, Jun 18 22:10 | Tokyo, Jun 18 23:10 | Sydney, Jun 19 01:10

"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток"

"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток"
30 травня 2011 в 12:00 - Роман Зайцев


"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток"

"Смарт-холдинг" Вадима Новинського готується придбати підприємство "Укргазвидобуток".Про це "Економічній правді" повідомило джерело, знайоме із ходом переговорів.

Так, 14 квітня 2011 відбулися загальні збори акціонерів ВАТ "Укргазвідобуток", де було прийнято рішення про звільнення голів правління, ревізійної комісії та наглядової ради.

Збори також ухвалили рішення про призначення директором ВАТ "Укргазвидобуток" Вадима Мохова, який раніше працював першим заступником директора ТОВ "Пром-енерго продукт".

Джерело стверджує, що ухвалення рішення про зміну керівництва пов‘язане з продажем участі в компанії ВАТ "Укргазвидобуток" новому власнику, яким є компанія, афільована із "Смарт-холдингом".

За словами співрозмовника "Економічної правди", оціночна вартість операції становить близько 170 мільйонів доларів.

У прес-службі "Смарт-холдингу" не спростували свого інтересу до підприємства.

"У рамках стратегії розвитку нафтогазового напряму "Смарт-холдинг" розглядає різні варіанти придбання видобувних активів в Україні і, відповідно, веде переговори з декількома учасниками цього ринку", - йдеться у повідомленні.

"Однак, говорити про конкретні результати цих переговорів або угоди раніше осені поточного року передчасно", - зазначили в прес-службі.

Ця покупка може бути черговим кроком "Смарт-холдинга", після придбання Regal Petroleum, з консолідації нафтогазових активів в Україні.

ВАТ "Укргазвидобуток" - компанія, що має ліцензію на розробку і видобуток природного газу і газового конденсату на Островерховському родовищі в Харківській області.

Компанія видобула у 2010 році 126 мільйонів кубічних метрів природного газу і 5,1 тисячі тонн газового конденсату. Резерви родовища оцінюються в 8,5 мільярда кубічних метрів.

"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток"


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Канадська 3P International Energy купує Канадська 3P International Energy купує "Тисагаз" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Oasis CIS купує пивзавод Oasis CIS купує пивзавод "Радомишль" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті