Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 01:07 | London, Jul 16 23:07 | New York, Jul 16 19:07
Shanghai, Jul 17 07:07 | Tokyo, Jul 17 08:07 | Sydney, Jul 17 10:07

"Мотор Січ" придбає Вінницький авіазавод

"Мотор Січ" придбає Вінницький авіазавод
3 березня 2011 в 14:41 - Роман Зайцев


"Мотор Січ" придбає Вінницький авіазавод

ВАТ "Мотор Січ" придбає державне підприємство "Вінницький авіаційний завод" і налагодить на ньому ремоторизацію вертольотів "Мі-2".Про це на брифінгу у Вінниці повідомив голова Ради директорів "Мотор Січі" В‘ячеслав Богуслаєв, повідомляє агентство "УНІАН".

"Економіка на Вінницькому авіазаводі склалася не найкращим чином, і Міністерство промислової політики вирішило піти шляхом банкрутства підприємства. У результаті цього приблизно через півроку підприємство у Вінниці стане повноправною частиною "Мотор Січі", - повідомив Богуслаєв.

"У нас уже є дев‘ять заводів, Вінницький стане десятим. Ми могли піти іншим шляхом - викупити це підприємство, але за цим стоїть ціла низка процесуальних моментів, пов‘язаних з судами, скаргами, оспорювання тощо. Тому більш чистий і швидший варіант - через банкрутство", - зазначив він.

Богуслаєв також відзначив, що президент поставив завдання: заповнити підгалузь авіаційної промисловості, якої не вистачає, і організувати конструкторське бюро, яке проектуватиме і супроводжуватиме свої вертольоти, і негайно розпочати ремоторизацію існуючої вертолітної техніки в українській армії.

"Попутно ми вивчили ринок цивільних вертольотів і зрозуміли, що сьогодні найбільш затребувані у світі вертольоти, розмірність яких така, як у Мі-2, - 4-6 тонн злітної маси. Для цього ми відкрили своє конструкторське бюро, яке має право займатися модернізацією і ремоторизацією вертолітної техніки", - повідомив голова Ради директорів "Мотор Січі".

Він відзначив, що підприємство вже одержало низку технічних завдань на "Мі-2".

"Ми вже одержали технічне завдання на наші "Мі-2" від Міністерства надзвичайних ситуацій, найближчим часом одержимо ТЗ від Міністерства оборони, від Міністерства внутрішніх справ і Департаменту лісового господарства. Таким чином, ми матимемо чотири тверді замовлення на виготовлення вертольотів під санітарні, під патрульні, під пожежні, під вахтові варіанти використання "Мі-2", - повідомив Богуслаєв.

Вертолітна програма складатиметься з чотирьох етапів. Перший - це модернізація і заміна двигунів на вертольотах Мі-2.

Другий етап - більш глибша модернізація (зміна форми фюзеляжу, винесення паливних баків за межі салону вертольота, заміна редуктора).

Третій - це розробка і сертифікація власної модифікації вертольота Мі-2МСБ2 і четвертий - запуск складання цього типу вертольота тут, у Вінниці.

Розробку вертольота планується завершити у 2011 році, щоб до кінця року вже одержати сертифікат на нього.

На всю програму потрібно близько 80-100 млн. доларів, і вона буде розрахована на 7 років.

За підсумками реалізації програми "Мотор Січ" розраховує вийти на випуск 15-20 вертольотів Мі-2МСБ2 щомісяця.

Орієнтовна ціна такого вертольота становитиме 9 млн. гривень, при тому що аналогічний вертоліт російського складання коштує близько 3,5-4 млн. доларів.

До кінця березня до Вінниці будуть доставлені перші два вертольоти, які проходитимуть ремоторизацію, які мають бути готові до експлуатації вже в травні.

Запорізьке ВАТ "Мотор Сич" - одне з найбільших підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

До складу ВАТ "Мотор Січ" входять структурні одиниці, розташовані на території України: Запорізький моторобудівний завод, Запорізький машинобудівний завод ім. Омельченка, Сніжнянський машинобудівний завод, Волочиський машинобудівний завод, авіакомпанія "Мотор Січ".

"Мотор Січ" придбає Вінницький авіазавод


Новини Статті Аналітика
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів "Мотор Січ" розширює свою присутність в країнах Латинської Америки Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті