Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 05:44 | London, Mar 18 03:44 | New York, Mar 17 23:44
Shanghai, Mar 18 11:44 | Tokyo, Mar 18 12:44 | Sydney, Mar 18 14:44

"Лукойл" візьме участь в розробці шельфових ділянок "Роснефти"

"Лукойл" візьме участь в розробці шельфових ділянок "Роснефти"
22 квітня 2011 в 13:20 - Роман Зайцев


"Лукойл" візьме участь в розробці шельфових ділянок "Роснефти"

ВАТ "Лукойл" візьме участь у геологорозвідувальних роботах на шельфових ділянках "Роснефти", а також в розробці вже відкритих шельфових родовищ. Це передбачено угодою про довгострокове співробітництво, що підписана двома компаніями.

Крім того, компанії оголосили про підписання угоди щодо спільного транспортування газу з Ванкорського родовища (розробляється "Роснефтью") і родовищ Большехетської западини (розробляються "Лукойлом").

Як йдеться в спільному повідомленні, відповідну угоду було підписано 12 квітня 2011 р. Згідно з документом, "Роснефть" самостійно забезпечить транспортування газу, що добувається на Ванкорському родовищі і прилеглих ліцензійних ділянках, до об‘єктів інфраструктури "Лукойлу". У свою чергу, "Лукойл" забезпечить транспортування газу по своїх об‘єктах до газотранспортної системи "Газпрому".

Президент "Лукойлу" Вагіт Алекперов повідомив, що його компанія буде створювати з "Роснефтью" спільні підприємства по кожному проекту, який вони визначать для спільної діяльності. За його словами, реалізацією кожного такого проекту буде займатися окреме СП. Попередньо економіку проекту буде розраховувати спеціальна робоча група, після чого буде прийматися рішення про створення спільного підприємства.

Компанії підписали угоду про довгострокову співпрацю. Сторони погодилися до 15 травня створити спільні робочі групи за напрямками співпраці з тим, щоб до 1 серпня 2011 р. визначити перелік проектів з подальшою оцінкою їх ефективності і розробкою взаємоприйнятних механізмів співпраці.

"Лукойл" візьме участь в розробці шельфових ділянок "Роснефти"


Новини Статті Аналітика
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Сбербанк Росії" планує довести частку участі в об’єднаній біржі до 15% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "Лукойл" на 81,5 тисячі гривень У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті