Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 20 08:19 | London, Jun 20 06:19 | New York, Jun 20 02:19
Shanghai, Jun 20 14:19 | Tokyo, Jun 20 15:19 | Sydney, Jun 20 17:19

"Астеліт" вважає "Укртелеком" привабливим активом

"Астеліт" вважає "Укртелеком" привабливим активом
8 грудня 2010 в 20:22 - Роман Зайцев


"Астеліт" вважає "Укртелеком" привабливим активом

"Укртелеком" є привабливим активом для будь-якого оператора зв’язку, що працює в Україні, вважають в компанії "Астеліт".За словами Олександра Баринова - головного виконавчого директора компанії, власником якої є “Туркцел” та СКМ - "Укртелеком" має єдину в країні 3G-мережу, понад півмільйона абонентів у ній та найбільшу мережу домашнього Інтернету, що дуже приваблює. При цьому Баринов не прокоментував можливу участь у приватизаційному конкурсі співвласників "Астеліту", хоча нещодавно в СКМ заявляли, що вивчають доцільність участі у торгах.

Нагадаємо, конкурс з продажу 73% акцій "Укртелекому" відбудеться 28 грудня. Стартова ціна пакету - 10,5 мільярдів гривень. На ознайомлення з приватизаційною документацією подали заявки та підписали угоду про конфіденційність мінімум 3 компанії.

"Астеліт" вважає "Укртелеком" привабливим активом


Новини Статті Аналітика
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Ахметов об`єднав портові активи у єдиний холдинг Ахметов об`єднав портові активи у єдиний холдинг "Портінвест" Ахметов створить Перший донецький міжнародний банк Ахметов створить Перший донецький міжнародний банк Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Покупку Покупку "Укртелекому" профінансував кіпрський банк Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
СКМ об’єднує об’єднує свої портові активи в єдиному холдингу СКМ об’єднує об’єднує свої портові активи в єдиному холдингу "Портінвест" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ЄБРР не сподобалося як продали ЄБРР не сподобалося як продали "Укртелеком" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті