Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 14:39 | London, Jul 21 12:39 | New York, Jul 21 08:39
Shanghai, Jul 21 20:39 | Tokyo, Jul 21 21:39 | Sydney, Jul 21 23:39

Янукович обіцяє інфраструктуру до Євро-2012 в цьому році

Янукович обіцяє інфраструктуру до Євро-2012 в цьому році
4 травня 2011 в 14:40 - Роман Зайцев


Янукович обіцяє інфраструктуру до Євро-2012 в цьому році

Інфраструктура до Євро-2012 буде повністю побудована в цьому році. Про це в ході відвідування Українського державного медично-соціального центру для ветеранів Великої Вітчизняної війни заявив Президент України Віктор Янукович."В цьому році ми добудуємо інфраструктуру Євро-2012, яка буде слугувати потім усім майбутнім поколінням. Вона буде працювати на імідж нашої країни і буде створювати нормальне комфортне життя для наших людей", - зазначив Президент України.

Нагадаємо, раніше віце-прем‘єр-міністр України - міністр інфраструктури України Борис Колесніков заявляв, що до проведення Євро-2012 значне поліпшення стану доріг не передбачається.

"Взагалі УЄФА не має таких жорстких вимог по дорогах. Протяжність України 1500 км і побудувати дороги за півтора-два роки практично неможливо. Для цього треба мати матеріальні ресурси. В Україні немає ринку для створення платних автодоріг", - підкреслив міністр.

Він навів приклад Іспанії, яка за його словами на початку 90-х років побудувала платну магістраль, по якій ніхто не їздив, при тому, що безкоштовними дорогами іспанці користувалися дуже активно. "Ну якщо іспанці не мали фінансових можливостей їздити, то українці її отримають не так швидко", - додав Б.Колесников.

Крім того, він підкреслив, що з наступного року автодороги в Україні будуть будуватися "виключно за рахунок акцизів".

"Якщо всі підприємства, які продають паливо, будуть сумлінно виконувати свої зобов‘язання, а ви знаєте, що ми скасували транспортний податок і перейшли на принцип якщо всі будуть сумлінно виконувати свої зобов‘язання, я думаю, що Україна за 5-7 років отримає абсолютно нову дорожню інфраструктуру", - додав міністр.

Янукович обіцяє інфраструктуру до Євро-2012 в цьому році


Новини Статті Аналітика
UEFA похвалив Україну за підготовку до Євро-2012 UEFA похвалив Україну за підготовку до Євро-2012 Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Проектування типів зовнішньої реклами та архітектурно - художні функції міського середовища Проектування типів зовнішньої реклами та архітектурно - художні функції міського середовища Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Євро-2012 Євро-2012 "подешевшало" на мільярд Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Євро-2012" дасть пивному ринку України додаткові 4% зростання Роль туристичної сфери у розвитку інфраструктури Роль туристичної сфери у розвитку інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті