Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 03:19 | London, Jul 17 01:19 | New York, Jul 16 21:19
Shanghai, Jul 17 09:19 | Tokyo, Jul 17 10:19 | Sydney, Jul 17 12:19

"Олімпійський" до Дня Незалежності можуть і не відкрити

"Олімпійський" до Дня Незалежності можуть і не відкрити
18 березня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


"Олімпійський" до Дня Незалежності можуть і не відкрити

Остаточну дату відкриття НСК "Олімпійський" у Києві оголосять після 20 травня. Про це в ході інспекції головної арени країни повідомив Президент України Віктор Янукович.За його словами, зараз розглядають дві робочі дати відкриття оновленого столичного стадіону. Одна з них - 24 серпня, у День 20-ї річниці незалежності України.

"Будемо молити бога, щоб це відбулося саме до цього свята, і ми зробимо все необхідне для цього. Але ситуація залежить від багатьох технічних складових. Зокрема, і від монтажу однієї з найскладніших вантових систем у світі, яка буде встановлена на НСК. Тільки сьогодні вночі дали дозвіл на відрив вантів від землі і цей процес займе близько місяця", - зазначив Віктор Янукович. Друга робоча дата - це початок осені.

Як підкреслив Глава держави, реконструкція НСК "Олімпійський" - найважливіший аспект підготовки країни до фінальної частини Євро-2012. "Ту частину робіт, яка зараз виконується, я б назвав своєрідним штурмом. Його виконує нова команда, яка повинна виправити помилки і знайти шлях, як виконати національну завдання", - зазначив Президент країни.

"Олімпійський" до Дня Незалежності можуть і не відкрити


Новини Статті Аналітика
UEFA похвалив Україну за підготовку до Євро-2012 UEFA похвалив Україну за підготовку до Євро-2012 Проектування типів зовнішньої реклами та архітектурно - художні функції міського середовища Проектування типів зовнішньої реклами та архітектурно - художні функції міського середовища Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011)
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Відкриття стадіону Відкриття стадіону "Олімпійського" відбудеться в жовтні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Євро-2012 Євро-2012 "подешевшало" на мільярд У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті