Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 00:18 | London, Jul 17 22:18 | New York, Jul 17 18:18
Shanghai, Jul 18 06:18 | Tokyo, Jul 18 07:18 | Sydney, Jul 18 09:18

Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим

Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим
29 березня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим

Президент Віктор Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим. Про це він заявив, виступаючи на сінгапурському-українському бізнес-форумі в Сінгапурі у вівторок, повідомляє прес-служба глави держави."Автономна Республіка Крим є одним із найбільш інвестиційно привабливих регіонів України завдяки вигідному економіко-географічному положенню півострова, наявності різноманітних природних ресурсів, значного санаторно-курортного та промислового потенціалу, розвинутій транспортній інфраструктурі й можливості легкого доступу на всі ринки України, країн СНД, а також Європи і Азії", - сказав він.

При цьому Янукович зазначив, що між Сінгапуром і Кримом є багато спільного з точки зору економіко-географічного розташування.

Він розповів, що одним із проектів є спорудження багатофункціонального морського переходу між Кримом і Росією.

При цьому Янукович підкреслив, що цей проект відкритий для участі іноземного капіталу, у тому числі для сінгапурських компаній.

"Для сінгапурських компаній з їх досвідом у цій сфері, цей проект повинен бути цікавим", - вважає український президент.

У цілому, за словами Януковича, Крим може бути привабливим для Сінгапуру з точки зору співпраці в таких галузях як відпочинок і туризм, агропромисловий комплекс, машинобудування, наукоємні виробництва, паливно-енергетичний комплекс.

Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті