Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 14:39 | London, Sep 25 12:39 | New York, Sep 25 08:39
Shanghai, Sep 25 20:39 | Tokyo, Sep 25 21:39 | Sydney, Sep 25 23:39

Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим

Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим
29 березня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим

Президент Віктор Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим. Про це він заявив, виступаючи на сінгапурському-українському бізнес-форумі в Сінгапурі у вівторок, повідомляє прес-служба глави держави.

"Автономна Республіка Крим є одним із найбільш інвестиційно привабливих регіонів України завдяки вигідному економіко-географічному положенню півострова, наявності різноманітних природних ресурсів, значного санаторно-курортного та промислового потенціалу, розвинутій транспортній інфраструктурі й можливості легкого доступу на всі ринки України, країн СНД, а також Європи і Азії", - сказав він.

При цьому Янукович зазначив, що між Сінгапуром і Кримом є багато спільного з точки зору економіко-географічного розташування.

Він розповів, що одним із проектів є спорудження багатофункціонального морського переходу між Кримом і Росією.

При цьому Янукович підкреслив, що цей проект відкритий для участі іноземного капіталу, у тому числі для сінгапурських компаній.

"Для сінгапурських компаній з їх досвідом у цій сфері, цей проект повинен бути цікавим", - вважає український президент.

У цілому, за словами Януковича, Крим може бути привабливим для Сінгапуру з точки зору співпраці в таких галузях як відпочинок і туризм, агропромисловий комплекс, машинобудування, наукоємні виробництва, паливно-енергетичний комплекс.

Янукович закликає сінгапурських бізнесменів інвестувати в Крим


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Уява - це найголовніше, вона є відображенням того, що ми притягуємо в своє життя.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті