Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 04:03 | London, Jul 18 02:03 | New York, Jul 17 22:03
Shanghai, Jul 18 10:03 | Tokyo, Jul 18 11:03 | Sydney, Jul 18 13:03

Янукович підписав закон про "єдине вікно" для інвестиційних проектів

Янукович підписав закон про "єдине вікно" для інвестиційних проектів
11 листопада 2010 в 10:50 - Роман Зайцев


Янукович підписав закон про "єдине вікно" для інвестиційних проектів

Президент Віктор Янукович підписав закон про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна", прийнятий Верховною радою 21 жовтня. Про це ідеться у повідомленні на веб-сайті глави держави.  У законі визначається уповноважений орган, яким є регіональний центр з інвестицій та розвитку (державна бюджетна установа, яка належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у сфері інвестиційної діяльності).

Цей орган організовує надання суб‘єкту інвестиційної діяльності послуг, пов‘язаних із підготовкою та реалізацією інвестиційного проекту за принципом "єдиного вікна".

Уповноважений орган забезпечує направлення наданих суб‘єктом інвестдіяльності документів суб‘єктам надання адміністративних та господарських послуг, організовує отримання документів від суб‘єктів надання відповідних послуг.

Також він забезпечує видачу суб‘єкту інвестдіяльності комплекту документів, який дає право реалізовувати інвестиційні проекти.

Регламентація надання цього переліку послуг буде здійснюватися шляхом розробки уповноваженим органом за погодженням із суб‘єктом інвестиційної діяльності оперативного плану дій із підготовки інвестпроекту до реалізації.

Янукович підписав закон про "єдине вікно" для інвестиційних проектів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті