Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 04:36 | London, May 27 02:36 | New York, May 26 22:36
Shanghai, May 27 10:36 | Tokyo, May 27 11:36 | Sydney, May 27 13:36

Янукович хоче французьких інвестицій

Янукович хоче французьких інвестицій
11 жовтня 2010 в 10:00 - Роман Зайцев


Янукович хоче французьких інвестицій

Президент Віктор Янукович запросив французькі компанії інвестувати в Україну.  "Я закликаю французькі компанії стати партнерами у реалізації проектів, у яких є обопільна зацікавленість наших держав", - заявив президент виступаючи у Штаб-квартирі Руху підприємців Франції.

Янукович також підкреслив, що в Україні працює лише близько 300 підприємств з часткою французького капіталу.

"Ми маємо змінити цю ситуацію на краще, і про це я говорив з представниками французької влади. Зокрема, з президентом Саркозі, який поділяє такий підхід", - цитує президента його прес-служба.

Він також додав, що "теж саме стосується можливих спільних проектів у сфері телекомунікацій".

"Україна готується провести фінальну частину футбольного Євро-2012, тож зараз, умовно кажучи, уся держава перетворилася на будівельний майданчик. Зводяться новітні спортивні об‘єкти, розбудовується інфраструктура тощо", - розповів Янукович.

Президент зазначив, що нині потенціал обох країн в економічній співпраці використовується далеко не повною мірою.

"Я як Президент відповідально заявляю: Україна вітатиме участь у цьому процесі французьких інвесторів", - Янукович.

Янукович хоче французьких інвестицій


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті