Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 21 13:00 | London, Aug 21 11:00 | New York, Aug 21 07:00
Shanghai, Aug 21 19:00 | Tokyo, Aug 21 20:00 | Sydney, Aug 21 22:00

Янукович хоче французьких інвестицій

Янукович хоче французьких інвестицій
11 жовтня 2010 в 10:00 - Роман Зайцев


Янукович хоче французьких інвестицій

Президент Віктор Янукович запросив французькі компанії інвестувати в Україну.  

"Я закликаю французькі компанії стати партнерами у реалізації проектів, у яких є обопільна зацікавленість наших держав", - заявив президент виступаючи у Штаб-квартирі Руху підприємців Франції.

Янукович також підкреслив, що в Україні працює лише близько 300 підприємств з часткою французького капіталу.

"Ми маємо змінити цю ситуацію на краще, і про це я говорив з представниками французької влади. Зокрема, з президентом Саркозі, який поділяє такий підхід", - цитує президента його прес-служба.

Він також додав, що "теж саме стосується можливих спільних проектів у сфері телекомунікацій".

"Україна готується провести фінальну частину футбольного Євро-2012, тож зараз, умовно кажучи, уся держава перетворилася на будівельний майданчик. Зводяться новітні спортивні об‘єкти, розбудовується інфраструктура тощо", - розповів Янукович.

Президент зазначив, що нині потенціал обох країн в економічній співпраці використовується далеко не повною мірою.

"Я як Президент відповідально заявляю: Україна вітатиме участь у цьому процесі французьких інвесторів", - Янукович.

Янукович хоче французьких інвестицій


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Людина являє собою те, у що він вірить.

А.П. Чехов
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті