Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 15:44 | London, Jul 18 13:44 | New York, Jul 18 09:44
Shanghai, Jul 18 21:44 | Tokyo, Jul 18 22:44 | Sydney, Jul 19 00:44

Венчурні фонди Sequoia Capital, SONG Advisors інвестували 15 млн. доларів в індійську освіту

Венчурні фонди Sequoia Capital, SONG Advisors інвестували 15 млн. доларів в індійську освіту
7 вересня 2010 в 13:09 - Уляна Роїк


Венчурні фонди Sequoia Capital, SONG Advisors інвестували 15 млн. доларів в індійську освіту

Венчурні фонди Sequoia Capital і SONG Advisors,  інвестували 15 млн. доларів у організацію  K12, яка належить до індійського сектору освіти.  K12 керує більш ніж 60 школами, і є під керівництвом 15 різних трестів від Gowtham Model School and Orchids - міжнародний шкільний бренд.

Компанія Sequoia відома своїм спрямуванням на інформаційно-технологічні компанії. До портфоліо компанії належать такі світові гравці, як Cisco, Google, Oracle, Electronic Arts і Yahoo.

До індійських компаній, в які Sequoia інвестувала належать Café Coffee Day, SKS Microfinance, Just Dial і Shaadi.com.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Sequoia Capital -  венчурна компанія розміщена в Sand Hill Road. Wall Street Journal назвав Sequoia Capital " підприємством найвищого калібру", і відзначив, що це одна з найвпливовіших венчурних фірм Кремнієвої долини (Silicon Valley )
 

Венчурні фонди Sequoia Capital, SONG Advisors інвестували 15 млн. доларів в індійську освіту


Новини Статті Аналітика
Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті