Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 00:46 | London, Jul 22 22:46 | New York, Jul 22 18:46
Shanghai, Jul 23 06:46 | Tokyo, Jul 23 07:46 | Sydney, Jul 23 09:46

Уряд планує залучити 168 млрд грн інвестицій до України у 2011-2012 роках

Уряд планує залучити 168 млрд грн інвестицій до України у 2011-2012 роках
23 лютого 2011 в 21:01 - Роман Зайцев


Уряд планує залучити 168 млрд грн інвестицій до України у 2011-2012 роках

Програмою залучення інвестицій в економіку України на 2011-2012 рр. в цілому заплановано залучити близько 168 млрд грн інвестицій. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торговлі України Андрій Клюєв, повідомляє прес-служба глави держави."У нас інвестиційних проектів на цей час - близько 168 млрд грн. Що стосується іноземних інвестицій, то з цих 168 мільярдів близько 40% - це підприємства з іноземними інвестиціями", - зазначив він.

Як відомо, уряд сформував базу даних інвестиційних проектів до 2014 р. загальною вартістю 1,1 трлн грн. Про це 26 січня на засіданні Кабінету міністрів України заявив прем‘єр-міністр Микола Азаров.

"В рамках доручення президента України, на основі програми торговельно-економічних реформ до 2014 р. сформовано базу даних інвестиційних проектів за напрямками: 125 стратегічно важливих галузевих і регіональних інвестиційних проектів загальною вартістю близько 200 млрд грн, 714 інвестиційних проектів за пріоритетними напрямами економічного і соціального розвитку вартістю близько 900 млрд грн. Під частину цих проектів ми будемо залучати кошти європейських, російських, світових, фінансових структур іноземних приватних інвесторів", - підкреслив Азаров.

Він зазначив, що уряд має намір ініціювати і підтримувати в регіонах і галузях інвестиційні проекти за такими стратегічними напрямами, як розробка морських нафтогазових родовищ, "що дає змогу вийти на видобуток 10,3 млрд кубометрів природного газу і надходження до бюджету додатково близько 1 млрд грн на рік".

Також уряд має намір підтримувати налагодження серійного виробництва літаків Ан-140 та Ан-148, розробку і серійне виробництво турбореактивного двоконтурного двигуна АІ-28 для перспективних модифікацій літаків.

Крім цього, Кабмін буде підтримувати сферу сільськогосподарського машинобудування та технічне переоснащення тракторного виробництва на об‘єднанні "Південмаш ім. Макарова" і будівництво комплексу з переробки і збереження сільськогосподарської продукції оптових ринків центральної, західної та південної частин України, що "дасть можливість ринковими методами регулювати ціни на внутрішньому ринку і посилити експортний потенціал вітчизняної сільськогосподарської продукції, надто в умовах значного підвищення світового попиту".

Крім цього, за словами Азарова, уряд планує всіляко підтримувати розвиток металургійного комплексу, зокрема провести заміну енергомісткого виробництва сталі і прокату енергоефективним на ВАТ "Запоріжсталь" і "Донецький металургійний завод", що "значно знизить собівартість прокату для внутрішнього ринку, а це перш за все сприятиме розвитку будівельної галузі та підвищить конкурентоспроможність металургійного виробництва".

Також Кабмін планує підтримати розвиток високих технологій - введення проекту з виробництва супутникової, навігаційної апаратури системи "ГЛОНАСС" і GPS в Харківському інституті радіотехнічних вимірювань.

Уряд планує залучити 168 млрд грн інвестицій до України у 2011-2012 роках


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті