Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 15 16:01 | London, Dec 15 14:01 | New York, Dec 15 10:01
Shanghai, Dec 15 22:01 | Tokyo, Dec 15 23:01 | Sydney, Dec 16 01:01

Українців просять активніше виходити на російський ринок

Українців просять активніше виходити на російський ринок
Рейтинг: 0
Голосів: 0
23 грудня 2010 в 15:25 - Роман Зайцев


Українців просять активніше виходити на російський ринок

Радник, керівник економічної групи Посольства РФ в Україні Олексій Урін закликав українських інвесторів активніше виходити на російський ринок.

Як повідомили УНІАН в Інституті Горшеніна, про це Урін сказав під час круглого столу на тему "Російський бізнес в Україні: проблеми і перспективи".

"На жаль, частка українського капіталу поки що дуже мала. Є окремі компанії, які вже успішно працюють на російському ринку, зокрема "Рошен" - добре відома вам. Поки що ці приклади одиничні, але ми запрошуємо не боятися, приходити на російський ринок і активно на ньому працювати", - сказав він.

Так само Урін розповів про інтерес росіян до українського ринку - практично до всіх секторів української економіки.

"Сподіваємося, що ті проблеми, які існують сьогодні, - достатньо болючі - все ж таки буде знято. І наступний рік ознаменується зміцненням позицій російського капіталу. Впевнений, що це в інтересах, перш за все, української економіки, яка, як кисню, потребує припливу зовнішніх інвестицій", - вважає він.

Українців просять активніше виходити на російський ринок


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Треба вміти програти бій, щоб виграти війну!

Китайська мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті