Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 21:08 | London, Jul 18 19:08 | New York, Jul 18 15:08
Shanghai, Jul 19 03:08 | Tokyo, Jul 19 04:08 | Sydney, Jul 19 06:08

Україна стала ще більш непривабливою для інвесторів

Україна стала ще більш непривабливою для інвесторів
6 жовтня 2010 в 10:50 - Роман Зайцев


Україна стала ще більш непривабливою для інвесторів

У третьому кварталі індекс інвестиційної привабливості країни знизився з 3,25 пункту до 3,20 за п'ятибальною шкалою.  Таким є результат дослідження Європейської бізнес-асоціації, передає Deutsche Welle.

Третина опитаних представників іноземних компаній, які працюють в Україні, зазначає, що якісних змін інвестиційного клімату після президентських виборів в країні не відбулося.

Інвестори зазначають, що поліпшилася ситуація з відшкодуванням ПДВ, проте й далі погіршується процес спрощення митних процедур та технічне регулювання.

Решта показників, а саме: реформування судової системи, земельна реформа, валютне регулювання - залишилися протягом кварталу без змін.

"Індекс демонструє, що минулого року в Україні інвесторів найбільше лякала нестабільність. Тепер інші чинники. Утім, увесь час для інвесторів проблемою є тутешня корупція", - зазначив директор з міжнародних зв‘язків та стосунків з інвесторами SCM Джок Мендоза-Вілсон.

Виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Дмитро Боярчук каже, що на інвесторів посилився адміністративний тиск.

За його словами, нині бізнес очікує прозорості та стабільності, а також скорочення кількості чиновників і перевірок.

Те, що інвестори відзначають погіршення митних процедур і технічні бар‘єри, Боярчук пояснює так: "Це пов‘язано з тим, що була задача від влади наповнити бюджет".

"І митні, і податкові органи чіплялися до будь-чого: повертали й не приймали податкові документи, аби тільки знайти зачіпки, щоб нарахувати додаткові кошти", - сказав він.

Україна стала ще більш непривабливою для інвесторів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті